Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy deritsem ki hogy meleg e ??

Hogy deritsem ki hogy meleg e ??

Figyelt kérdés

Egy barátomról lenne szó, semmi bajom nem lenne vele ha az lenne csak már érdekel hogy mivan. Ő nagyon fura soha nem beszél nőkről de soha és ha elő kerül a téma ugy tesz mintha zavarba jönne pedig nem 10 éves.Csak lány barátai vannak nincs egy fiu baratja se és ő maga nagyon lányos is hosszú ruhákba jár ami poló de a térdéig leér.

Ha a lányok elő kerülnek a beszélgetésben mindig olyan fura rögtön eltereli a beszélgetést. Nem mellesleg olyankat kérdezget hogy Homofób vagyok e meg egyszer küldött egy olyat messengeren hogy Magyarorszagon menyire nem fogadjak el a melegeket.

Melegek szerintetek hogy deritsem ki hogy ő az e mert mar évek óta ez megy és semmi nem történik mármint ugy hogy vártam hogy valja be de ellenkezőleg még több furcsa dolgot tesz.

És csak segiteni akarok rajta mert már van amikor olyankat mond hogy kiugrana egy busz elé csak ugy random.


17/L



2020. aug. 3. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy, ha magától nem bízik benned annyira, hogy elmondja, vagy egyáltalán ilyen témákról beszéljen veled, akkor egyszerűen nincs hozzá közöd.
2020. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne kényszerítsd, lehet még ő maga sem biztos a dolgokban.
2020. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Aztán mit segítenél rajta? Ki akarod gyógyítani a melegségből? Ha az akkor majd elmondja, ha akarja vagy nem. Nem kell kombinálnod, meg keverned a szart körülötte.
2020. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Úgy, hogy egy kicsit vegyél vissza magadból! Szerintem te tipikusan az a csaj vagy, akik úgy kezelik a meleg haverjaikat, mintha valami menő kiegészítők lennénk a varázslatosan színes személyiségetekhez. Csak mondom, hogy az összes meleg srácnak elege van belőletek.
2020. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
@4 Adom! :D
2020. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
4-es nálad a pont, egy meleg ismerősöm is pont az ilyenekre panaszkodik folyton!
2020. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Ezek alapján elég egyértelmű, hogy az. Biztosítsd róla, hogy semmi bajod a melegekkel (már ahogy jön természetesen a téma a mindennapok során) és hogy számíthat rád, és majd elmondja, ha készen áll rá.

Ha igazán közeli barátok vagytok és tényleg fontos számodra a srác, akkor szerintem igenis van közöd hozzá, de had döntse el ő, hogy mikor mondja el. Ez nem annyira bizalom kérdése, elsőre nehéz kimondani bárkinek is.


24/F

2020. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
4-es, szerintem meg rohadt sokat projektálsz a kérdésbe, semmi ilyenre nem utalt a kérdező.
2020. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

#8:

Neked meg nem kellene ilyen feltűnően nyalnod. 😄

2020. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Nyalni egy anonim fórumon egy random kérdésnél...? Had tartsak már hülyének embereket a saját jogomon is. :)
2020. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!