Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tüntessem el a röhögős...

Hogy tüntessem el a röhögős reakciókat a képeimről?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szép és az osztálytársaim sem szeretnek. Amikor feltöltök egy új profilképet, mindig több röhögős reakció lesz alatta, mint sima lájkjel és ez nagyon ciki.

2020. aug. 1. 18:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

tiltsd le őket, miért foglalkozol ilyen emberekkel

buták és primitívek

emelkedj felül ezeken

2020. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom kitiltani őket az életemből, egy iskolába járunk. :((
2020. aug. 1. 19:16
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

Bocsi, tényleg, nem azt akartam mondani, hogy nem tehet ki képet, csak nem értettem, hogy ha ez van, és tudja előre, akkor miért okoz magának rossz perceket.


De amúgy szerintem nem cikis. Ha látnék egy képet nevetős reakciókkal ismeretlenül, akkor nem gondolnám, hogy az kinevetés. Én még sose használtam úgy, hogy bántásnak szántam volna. Szóval annyira nem ciki, mint ahogy hiszed.

2020. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az utolsóhoz, nekem kívülállóként a röhögős reakció nem tűnik megalázónak. Szerintem eltüntetni sehogy nem tudod, legalábbis én nem találtam még ilyen funkciót. Vagy állítsd be, hogy csak a megadott személyek lássák a képeidet, vagy töröld őket az ismerőseid közül.

Nagyon sajnállak, hihetetlen, hogy sokan itt tartanak, hogy a melegséged miatt kicsúfolnak. Mikor én jártam gimibe, akkor is volt egy nyíltan meleg srác az osztályban, de soha nem bántotta senki. Aztán ballagás után évekkel egy másik fiúról is kiderült, hogy az, pedig róla senki nem gondolta volna. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nagyon primitívek az osztálytársaid. Nem lehetséges esetleg iskolát váltanod? Nem vagy köteles elviselni ezt a rossz légkört.

2020. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!