Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tüntessem el a röhögős...

Hogy tüntessem el a röhögős reakciókat a képeimről?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szép és az osztálytársaim sem szeretnek. Amikor feltöltök egy új profilképet, mindig több röhögős reakció lesz alatta, mint sima lájkjel és ez nagyon ciki.

2020. aug. 1. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Töröld őket az ismerőseid közül őket és állítsd be, hogy csak ismerősök lájkolhassanak. Gond letudva.
2020. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Állíts be egyéni láthatóságot a képeidhez.
2020. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Az nem zavar, hogy lájkfüggő vagy, csak az, h röhögnek rajtad? Érdekes kölykök vagytok.
2020. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lájkfüggő.

Másoknak több száz lájkja van, nekem jó, ha 5-10. Értem én, hogy csúnya vagyok, de akkor ne reagáljanak inkább semmit.

2020. aug. 1. 19:02
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Bocsi, hogy megkérdezem, de ha csúnya vagy és még zavar is a többiek reakciója, akkor miért raksz ki képeket? Mármint... Minek szivatid magad?
2020. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

oh megértem, ez olyan rosszindulatú szemét dolog

nem tudom miért kell kinevetni valaki képét

azt mondom töröld és tiltsd az összes ilyen selejtet mindenhonnan

nincs szükséged ilyenekre

nem like függőség ez, viszont rosszul esik a másiknak és szemét dolog, amit csinálnak

2020. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

5#

miért ne tehetne fel magáról képet? valakinek pont ő fog tetszeni és őt fogja szépnek látni

ez annyira mocskos dolog, amit csinál néhány ember

2020. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Bocsi, hogy megkérdezem, de ha csúnya vagy és még zavar is a többiek reakciója, akkor miért raksz ki képeket? Mármint... Minek szivatid magad?"


Kb. félévente rakok csak ki egy új profilképet.

2020. aug. 1. 19:11
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Ez mondjuk tényleg nagyon gyerekes amit csinálnak. Megértem hogy cikinek érzed, de szerintem az sokkal gázabb amit ők csinálnak.

Valahogy amúgy be lehet állítani hogy ne lehessen se likeolni, se kommentelni a képre azt hiszem.

2020. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igazából azért utálnak, mert elterjesztették rólam, hogy meleg vagyok.


Én le szoktam tagadni, meg nem is nézek ki úgy, de igazából az vagyok és ezt valahonnan tudják. :(((

2020. aug. 1. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!