Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen szélsőséges feketékne...

Az ilyen szélsőséges feketéknek hogyhogy mindent szabad?

Figyelt kérdés

Most kihasználják ezt a rasszista ellenes dolgot. Sajnso egyre többen.

Ha egy fekete ember minden ok nélkül csak úgy szórakozásból megüt egy fehér embert az oké. De ha a fehér ember erre JOGOSAN visszaüt az már hűűű de rasszista. Már bármit megtehetnek! BÁrkit megverhetnek, kifoszthatnak, de ha visszaüt a fehér ember azon már egy ország kiakad.

Ilyenkor hol a rendőrség? Csomó videó van.. pár naposak. Szórakozásból leb*sznak egyet az éppen ebédelő fehér csávónak pár fekete bűnöző. A fehér férfi megfordul és még szórakoznak vele, provokálják a feketék. Meglökik a fehér férfit: A fehér férfi visszaüt, de csak annak aki meglökte őt! Egyből az összes fekete ott terem, hogy mekkora rasszista, hogy mer ellenszegülni a törvénytelen jogtalan bátnalmazásnak.

Olyan súlyosan elverték, hogy beszakadt a mellkasa. a helyszínen meghalt.

Ez tényleg oké?

Fekete megüthet bárkit következmények nélkül, de ha visszaütnek az már rasszista?


Már csak egyedül a feketék a rasszisták!


2020. aug. 1. 02:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos ők nagyobb rasszisták mint mi fehérek.
2020. aug. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

60-as években volt ez a rasszizmus őrület AMERIKÁBAN a kkk által. Már régesrégen felszámolták őket. Hol van rasszizmus? HOL? a bűnözőt igenis a földön tartják! Ez a következménye! Hogyne a következő mi lesz? a börtönöknek legyenek rácsmentes szabadon nyitható ablakuk, hogy a feketék ki-be járkálhassanak? Csak azért, mert feketék? EZ!!! a rasszizmus!

Hogy nem elég az egyenlőség! Több kell annál.

Fehér ember mindig is megelégedett az egyenlőséggel. Erre jönnek a feketék, akiknek nem elég. Hát rendben van ez?


Térdeljek le az előtt aki az életében egyszer nem volt rasszizmusnak kitéve? Térdeljek le előtte csak azért, mert fekete? És én fehér vagyok? Na neeem. Ember ember előtt nem térdel!!!

Szégyelje magát az aki térdeltet és az is aki letérdel! Egyik ember sem alacsonyabb vagy magasabb a másiknál.


Egy szinten állva kezet fogni. azt lehet. a megegyezés jelképe!!!

Nem a behódolásé :(

2020. aug. 1. 02:33
 3/4 A kérdező kommentje:

De még ha igazuk is lenne.. Az is rasszizmus amit ők csinálnak! Terrorban tartják a fehéreket! Térdeltetnek, cipőt csókoltatnak, boltokat fosztanak ki, erőszakosak. Embereket vernek el, fosztanak ki Ölnek meg! Miért?

Még ha igazuk is lenne.. NEM EZ A VÁLASZ!

Ha a szomszédom megöl egy embert csak úgy szórakozásból! AKkor engem ne kövezzenek már meg! Csak azért, mert én is fehér vagyok! Mert ezt teszik a feketék!

2020. aug. 1. 02:38
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Ez így működik, amikor egy baloldali háttérhatalom irányítja a világot
2020. aug. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!