Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, ha idegosszeoml...

Mit csinaljak, ha idegosszeomlas hataran vagyok?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 00:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10


Nálad sokkal több minden látszik, pl h fingod nincs ezekhez.


Közlöm, gyógyszerfüggő vagyok, és szinte bármilyen dologra/szerre rá lehet függni. Ugyan lejönni is, de az esetek többségében absztinens marad az illető.

Érdekes, h ilypen beszólásokapt kappok, holott tele a média / yt Zacher Gáborral pl. A témába.


De miattam szedjétek a xanaxot huszasával, tanácsoljátok. Nem tud érdekelni.

2020. aug. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

12 volt egy pár ideg összeroppanásom ezalatt a 12 év alatt,feküdtem benn phszihiátrián, kb 7 éve járok a járóbeteg phszihiátriára és kétpofára zabálom a nyugtatókat, szóval valamennyit hozzá tudok szellenteni a dolgokhoz


Le lehet jönni a nyugtatóról is csak akarat kérdése meg nem kell mindjárt 1mg-osával nyomni a Xanaxot mert nem a narkózásra kell rámenni hanem arra, hogy az ember idegileg összeszedje magát

Amint az ember kilábal az idegösszeroppanásból akkor aztán keresni kell egy munkahelyet meg el kell kezdeni sportolni vagy valami hobbitevékenységet csinálni közben meg fokozatosan el kell hagyni a Xanaxot

Lesz utána való sóvárgás egy ideig de ha az ember lefoglalja magát,rendbejön a magánélete akkor ki lehet jönni belőle

Tesóm is hónapokat feküdt benn a phszihiátrián meg szedte a 2mg-os Rivotrilt esténként mégis le tudott jönni róla

2020. aug. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Zacher Gábor meg mindenről magyaráz csak éppen arról nem, hogy a drogok használata milyen súlyos mentális betegségeket okozhatnak

Arról nem beszél hogy egy életen át szedheted a különböző gyógyszereket, hogy egyenesben legyél ha a narkó elcsesz valamit az agyadban

2020. aug. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Futas

Finn szauna

Furdo

Oleles

Szex

Tets test kontakt kuzdosportok

Tanc bor kontakttal.

2020. aug. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14

Idegösszeomlással sajnos egyik se megy,majd ha kilábalt belőle akkor utána lehetségesek ezek a dolgok

Az idegösszeomlás egy nagyon súlyos mentális állapot amit gyógyszeresen kell kezelni rövidebb hosszabb távon

2020. aug. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem: rangsorold a problémákat, annak a megoldási lehetőségeit. E mellett szerintem dokihoz kellene menned, merthogy ezt érzed, és hogy figyeljen rád. Tudom, nehéz az élet, ismerős, de valahogyan mindig lesz.
2020. aug. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mindig csak az aznap problémájával foglalkozz. Ne gondolj arra, mi lesz holnap, holnap után, mert bármelyik pillanatban jöhet valami és a helyzet megoldódhat jobbra fordulhat. Úgy haladj, ahogy tudsz. Minden nap teszel valamit a célodért, amennyit aznap bírsz és ezzel légy,elégedett. A többi meg kialakul.
2020. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!