Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, ha idegosszeoml...

Mit csinaljak, ha idegosszeomlas hataran vagyok?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 00:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
pacsizz le velem B)
2020. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Először is próbálj megnyugodni. Zéro alkohol, és gyorsan pörgesd végig, hogy mik vezettek idáig, azokat helyre kell tenned.
2020. aug. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt?
2020. aug. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én vagyok ilyen helyzetben akkor azért van, mert mindennel csak a baj van. Kb legalább 10 különböző gond, nagyon egyszerre. Besokallt állapotban képtelen vagyok 1 döntést is hozni, amiből jön, hogy mégjobban idegeskedek. Ez egy ördögi kör általában.

Én arra jöttem rá, hogy kigondolom hogy mivel fogok foglalkozni. 1 dologgal, csakis egy dologgal. A többit átmenetileg elengedem. Megoldást találok, megoldok egy kis problémát. Mintha egy kő esne le a vállamról.

Ez sikerélmény, megteszem a következővel ugyanezt.

Megtörtem az ördögi kört, vannak kicsi sikerélményeim és kevesebb a probléma ami éppen rajtam van, merthogy már oldottam meg valamit belőle.

Ezt javaslom neked, ez fejben dől el. És ennek a kigondolása egy nyugis séta közben, kellemes időben egyedül a legjobb. Addigis kicsit kiszellőzteted a fejedet.

2020. aug. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a rendes valaszokat. 4. Pontosan ez a helyzet, hogy felgyult bennem rengeteg problema, multbeli es jelenlegi egyarant. Vagyis nem problema, hanem rengeteg sz.r. A problemara vannak megoldasok, de amik engem sodortak ide azokra nincs, legalabbis jo reszukre.
2020. aug. 1. 01:00
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha nincs rá megoldás,akkor nem nagyon tudsz mást csinálni mint ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=KgvLfVvs7m0

2020. aug. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%

Irass fel nyugtatót például Xanaxot és kezd el szedni 3X0,25-ösével

A problémáidat ettől függettlenül neked kell megoldani de legalább nem idegösszeomolva

A Xanaxról meg majd lejössz egy idő után ha már minden visszaállt a régi kerékvágásba

2020. aug. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó kérdés. Én már kerültem pszichiátriára. Semmi extra, csak nyugtató, altató.


A napokban meg az elmúlt órákban is úgy éreztem, kiugrik a szivem stb.


Egyszerűen tűrni kell. Sok mindent kibír az ember...bár belebetegszik. :(


Megjegyzem nem vagyok mentális beteg.

2020. aug. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A "gyógyszeres" tippeket meg felejtsd el. Meg ne próbáld. A xanax/frontin több országba c-s drogként vannak kezelve.


Simán ráfüggsz, és akkor csak súlyosbodnak a dolgok, francokat régi kerékvágás..

2020. aug. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Na jönnek már a "ne szeggyed már mer rászoksz a Kszanakszra" kis picsogók


Persze: akkor majd próbáljon már meg bármit is csinálni idegösszeomolva

Látszik, hogy még az életben nem volt semmilyen phszihés problémád

Le lehet jönni a Xanaxról is csak nem kell hosszútávon szedni, nem heroin az, hogy fizikális és mentális elvonási tüneteid legyenek tőle

A kerékvágást meg újra meg kell találni de az első az, hogy az ember lelkileg meg agyilag egyben legyen és ehhez kell a nyugtató

2020. aug. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!