Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintem idegosszeomlasom...

Szerintem idegosszeomlasom van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hónapok óta tartó párkapcsolati probléma. Most tört ki belőlem. De nagyon erdékes pl úgy érzem, hogy az a bajom, hogy a parom dolgozik és emiatt Nincs időnk egymasra, pedig ez sose volt probléma és nyilván az emberek dolgoznak -én is-, időnk is van egymásra. Mégis azt erzem, hogy azt akarom ne dolgozzon mert az tett tönkre mindent holott tudom, hogy ez nem is igaz. Teljesen más okozta/okozza a problémákat. Folyamatosan sírok, nem tudok a munkamra koncentrálni, valotlannak érzem a világot olyan furcsa nem tudom elmagyarazni de szörnyű érzés meg sose éreztem hasonlót se. Enni csak keveset bírok folyton ráz a hideg és remegek úgy érzem nem vagyok magamnal, hogy nincs megoldás, remenytelennek érzek mindent. Biztos vagyok benne, hogy annyira osszegyultek a dolgok, hogy az jön ki így belőlem. Elmúlik ez az állapot magától is ? Vagy mit csináljak?
2017. nov. 12. 17:40
 1/2 anonim válasza:
Szia. Hát szerintem inkbb menj el egy orvoshoz
2017. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meggyogyultal azóta?
jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!