Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már mindenkinek van diplomája?

Már mindenkinek van diplomája?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon feltűnt,hogy itt mennyi diplomás/egyetemista van.

Ez így van a a "való életben" is?



2020. júl. 31. 08:04
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is sok diplomás van,igazad van.
Szerintem nincs sok diplomás,de ki tudja.
34 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék,nincs bajom a diplomásokkal.
2020. júl. 31. 08:05
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván nincs.
2020. júl. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Teljesen értelmetlen a kérdés, a mentegetőzés meg gyerekes.
2020. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Itt hazudik a legtöbb ember. Más kerdeseknel meg kiderül hogy a legtöbb gyári munkas
2020. júl. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
meg hasonlók.
2020. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nyilván nem mindenkinek van. Pl nekem se. Nem vagyok mai csirke, az én időmben még az érettségi sem volt alap, én is levelezőn szereztem meg anno. Manapság az emberek többsége úgy gondolja, minél magasabb végzettségé van valakinek, annál több esélye van egy jól fizető munkára.
2020. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy reprezentatív. Pl az egész tág családomban én vagyok az egyetlen aki diplomás, és ezzel együtt az egész tág családomban egyedül én használom ezt az oldalt. Nem "reprezentálom" az egész környezetem.

Egy weboldal önbevallásos ""statisztikájából"" nem sok mindenre lehet következtetni.

2020. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de nagyon sok nem használja. (Pl egyetemistaként nekem felkavaró volt, hogy az ember aki a diákmunkaközvetítő cégnél volt a kapcsolattartóm Pázmány pszichológián végzett.)

Amúgy idén rekordkevesen jelentkeztek egyetemre btw

2020. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
A családomban nekem van egyedül. Normális végzettsége viszont mindenkinek van. Nem ilyen ratyi 8 általános meg sima érettségi.
2020. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez nem vélemény kérdése, meg lehet nézni a statisztikákat. A magyar lakosságnak kb 18%-nak van diplomája, közel minden 5. embernek.


Érdekesség, hogy szinte ugyanakkora arányban vannak akiknek nincs 8 általánosa és azok is akiknek csak 8 általánosa van.


[link]

2020. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!