Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a ,,balhé” Paul Street...

Mi ez a ,,balhé” Paul Street és Dancsó Péter között?

Figyelt kérdés

Pár napja láttam mindkettőjük videójában egymás enyhe oltását, abból kifolyólag, hogy Paul Street írt egy üzenetet (azt hiszem Instagramon) Dancsó Péternek, valahogy így: Hallod, mennyire vagy elerheto mostanaban, kene a segitseged vmiben.

Erre Dancsó az egyik videójában valami olyasmit válaszolt, hogy: Milyen illedelmes fiatal, szépen tud köszönni. Ez az a srác, aki engem szidott egy Podcastban, most meg a segítségemet kéri, nem tudom hanyas szintű skizofréniában szenved.

Nyílván nem szó szerint idéztem, de a lényege ez volt. Ezután Paul Street egy újabb videójában válaszolt erre megint, és ha jól emlékszem, insta storyba is kirakott egy ezzel kapcsolatos dolgot. Három kérdesem lenne.

1. Hol lehet meghallgatni ezt a Podcastot (nem nagyon értek hozzá, légyszi értelmesen válaszoljatok)?

2. Ebből lesz szerintetek nagyobb botrány, esetleg van előzménye is, amiről nem tudok?

3. Akik többet tudnak, mint én, ti kinek ,,szurkoltok” vagy kinek adtok igazat?



2020. júl. 29. 17:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jesszus
2020. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

Két tizenéveseket hülyítő ostoba ember oltogatja egymást a neten. Ez tényleg olyan nagy dolog? Mármint az egyik kérdést ír ki róla, a másik (6-os válaszoló) hisztérikus rohamot kap tőle.

A két emberrel alapvetően nem volt baj, amíg hobbiként, szórakozásból csinálták a videózást, de már mindkettő "sztár" lett, és azt hiszik, hogy marha fontos emberek. Mondjuk láthatóan egyeseknek tényleg azok. Hát...

2020. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12. válaszoló, nem nagy dolog, de mindkettőjüket néztem, és szerettem volna tisztábban látni, hogy mi is történt, mi volt ez a vita köztük.
2020. aug. 5. 21:08
 14/16 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom már, hogy pontosan hol ejtenek szót Dancsóról, hallgasd végig, ha érdekel.

2020. szept. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
43%

Paul kicsit kóstolgatta Dancsót, aztán írta neki az üzit. Dancsó valószínűleg szó nélkül továbblépett volna az oltogatáson, de azért az üzeneten már nem akart.

Szerintem annyiról szól a sztori, hogy Paullal elszaladt a ló. Én bírtam amúgy, jól csinálta a videókat, de érezhető lett az elmúlt időszakban, hogy egyre erőltetettebben sztárkodni akar. A régi videóin az volt érezhető, hogy szereti, amit csinál és hobbiból csinálta. Aztán jött a tanáros sztorija és látta, mennyien kajálják. Na, ott szerintem elszabadult a srác és ez a dancsós dolog is egy próbálkozás akart lenni, hogy ismertebb legyen. Csak hát, gáz volt...


Amúgy azok, akik előadják, hogy erre van igény és ők nem nézik ezeket, azok mégis miért válaszolnak? Hány videót láttak tőlük? Mi alapján alkottak véleményt? Ha ennyire gáznak tartják őket, akkor magukat mennyire azzal, hogy egy kérdezős oldalon még a kérdésre sem válaszolnak, csak valami lájkvadász szöveget idedobnak?

Bocs, srácok. Dancsó és Paul sem sztár, se szent, de ti bőven alájuk járattátok magatok.

2020. szept. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
17%
Ezek ilyen senkiházi média prostik gondolom...értelmes embert tényleg érdekelnek ilyenek...pff.
2020. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!