Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a ,,balhé” Paul Street...

Mi ez a ,,balhé” Paul Street és Dancsó Péter között?

Figyelt kérdés

Pár napja láttam mindkettőjük videójában egymás enyhe oltását, abból kifolyólag, hogy Paul Street írt egy üzenetet (azt hiszem Instagramon) Dancsó Péternek, valahogy így: Hallod, mennyire vagy elerheto mostanaban, kene a segitseged vmiben.

Erre Dancsó az egyik videójában valami olyasmit válaszolt, hogy: Milyen illedelmes fiatal, szépen tud köszönni. Ez az a srác, aki engem szidott egy Podcastban, most meg a segítségemet kéri, nem tudom hanyas szintű skizofréniában szenved.

Nyílván nem szó szerint idéztem, de a lényege ez volt. Ezután Paul Street egy újabb videójában válaszolt erre megint, és ha jól emlékszem, insta storyba is kirakott egy ezzel kapcsolatos dolgot. Három kérdesem lenne.

1. Hol lehet meghallgatni ezt a Podcastot (nem nagyon értek hozzá, légyszi értelmesen válaszoljatok)?

2. Ebből lesz szerintetek nagyobb botrány, esetleg van előzménye is, amiről nem tudok?

3. Akik többet tudnak, mint én, ti kinek ,,szurkoltok” vagy kinek adtok igazat?



2020. júl. 29. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Annyira nem érdekelt, de megnéztem, azt hiszem a cringebait podcastről van szó. Dancsó egy ripacs lett, ennek ellenére neki kell igazat, adnom, mert nem kérem valaki segítségét, ha előtte szidtam.
2020. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg van igény ilyen mondvacsinált celeb drámákra? Én rendesen pályáttévesztettem, he.
2020. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1/1 igen, ebben van valami, viszont Paul Street ,,magyarázatát” erre érdemes megnézni, a legutóbbi (Zsebiről vagy kiről) szóló videója elején van. Nem tudom, hogy csak magát védi, vagy tényleg csak ‘ittas állapotban’ írta 😂
2020. júl. 29. 17:33
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Igazából eléggé érdektelen.

Paul Street "magyarázata" inkább csak egy visszaoltás volt, utána ezt becsomagolta egy látszatkritikába. Szóval igazából mindegy.

2020. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
tudod, minél nagyobb a nézettség, annál több a lóvé. Ilyen ez a showbiznisz
2020. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

Paul Street rájött, hogy a rejtélyes/dark webes videóit kajálják és azt hitte, a pofája és a szaros véleménye is érdekli az embereket. Gyakorlatilag Tibi Atya pepitában, valami teljesen más dolog kapcsán felkapott lett, elhitte, hogy ő aztán valaki, nagy "véleményformáló" és neki egy mindenkinek, hogy dobjanak neki néhány csontot. Rohadtul szánom az ilyen embereket.


Dancsót sem kell félteni, fárasztóan ripacs, de a kis srác mostanában rászokott arra, hogy össze-vissza mutogat és nem néz tükörbe. Őszintén nem csodálom, hogy kibszták az iskolájából (pontosabban kiutálták) és nem tűnik olyannak, mint aki "sEmMiT sEm cSinÁlT brühű getzi tanár". Nagyon bírtam amúgy őt, őszintén meglepődtem, mikor kis kihagyás után visszanéztem a csatornájára. Értelmesnek ígérkező gyerekből egy proli majom lesz szép lassan. Ki is kapcsoltam a követését. Kár érte.

2020. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3%
nekimegy*
2020. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Engem az se lepne meg, ha lenne vmi hatteralku.... Én se a szar jutubosokban nem bízok, sem a rantelős, szar jutubereket szidó jutuberekben.


Hatalmas csalódás mi lett az internetből mára, pedig milyen szépen indult :(

2020. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

6


Te valami dancsókos vagy? :D

2020. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem, csak egy csalódott Paul streetes. Lehetne Dancsó helyén bárki, nem arról szól a véleményem, hogy Dancsó jobb, hanem arról, hogy Paul egy színvonaltalan retek lett, aki nem tudja, hogy azért, mert egyszer kiszartál magadból valamit, ami tetszett az embereknek, nem lesznek automatikusan kíváncsiak a színvonaltalan, nyomorék dolgaidra.
2020. aug. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!