Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találok meg valakit?

Hogyan találok meg valakit?

Figyelt kérdés
láttam egy fiút amíg nyaralni voltam, de nem mertem odamenni hozzá. van valami ötlet, hogy online hogyan tudnám megtalálni?

2020. júl. 25. 23:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tűt keresel a szénakazalban...
2020. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
figyelj, ha egyszer találkoztunk egy kiállításon az azt jelenti, hogy ugyanaz érdekel mindkettőnket elképzelhető, hogy megint összefutunk ha más nem
2020. júl. 26. 09:18
 13/15 anonim ***** válasza:
És szerinted őt érdekelnéd, ha megtalálnád, és boldogan élnétek míg világ a világ, vagy megijedne, hogy milyen creeepy stalker találta őt meg, aki országokon át nyomoz utána, holott a nevét se tudja, csak egyszer látta?
2020. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha valami közös érdeklődési körhöz kapcsolódó rendezvényen láttad, akkor megnézed azokat akik bejelentkeztek a rendezvényről, jelezték részvételi szándékukat. Hátha ott van köztük. Vagy fogadsz egy magánnyomozót (bár szerintem ők kiröhögik az ilyen hős szerelmes tinilányokat)
2020. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Lehet, hogy tényleg közös az érdeklődésetek e téren, de ha volt vele valaki, akkor lehet, hogy annak a személynek ez az érdeklődése.

Igen, lehet, hogy megint össze futtok, de kicsi a valószínűsége.

Fel vázolom neked pontokba szedve.:

1. Valószínűleg tini vagy. Ahoz, hogy ki menj lengyelbe pénz kell, nem kevés, és az hogy felnőtt legyél, aki angol tudással bír.

Hiába mész ugyan oda, lehet hogy ő is csak ott nyaralt. Lehet, az ország másik végén lakik.

2. Honnan veszed, hogy őt érdekled? Lehet, hogy van barátnője, vagy nem vagy az esete. Az is lehet, hogy meleg.

3. Oda kellett volna menned beszélgetni hozzá, megkérdezni mi a neve és bejelölni fb-n. De, így kb. reménytelen az egész. Minimális eséllyel.

4. Tegyük fel, hogy megtalálod 5-7 év múlva. És már van felesége vagy egy komoly kapcsolata.

Mit csinálsz majd akkor? Tönkre teszed egy plátói szerelem miatt a kapcsolatukat?

5. És ha nem olyan a személyisége mint, amilyennek te elképzeltem? Mert, előfordulhat ilyen.

2020. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!