Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vegyek a két hajléktalannak?

Mit vegyek a két hajléktalannak?

Figyelt kérdés
A blahán az aluljáró előtt van 2 hajléktalan, egy néni meg eg, pasas, mindketten éhesek stb, vennék nekik valami kaját, de nem tudom hogy mi lenne a jó. Én valami olyanra gondoltam hogy pár zsemle, sajt paprika meg egy kis szalámi de lehet hogy van jobb alternatíva, ami laktatóbb, hasznosabb. Pénzzel nem vagyok eleresztve úgyhogy nem akarok egy komplett ebéted venni. Jó ez amit kitaláltam? Sztem tudnak belőle csinálni pár szendót.
2020. júl. 21. 12:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Két palack koccintóst meg egy-egy Mátyás keserűt
2020. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hasznos válaszokat, de ma reggel mikor mentem mindkettő eltűnk kartonlapostól táskástól. Nagyon remélem hogy valami szállásra mentek/vitték őket :/
2020. júl. 22. 21:39
 13/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bármit adsz megköszönik, hiszen ők még azt a bármit sem tudják megszerezni maguknak sajnos. Ne töprengj ennyit ezen. Kérdezd meg, vagy adj valami olyan standardot amit mindenki szeret a világon.
2020. aug. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!