Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyenek jó ötleteim?

Pannaacs13 kérdése:

Hogyan legyenek jó ötleteim?

Figyelt kérdés

Videókat szeretnék készíteni tiktokra,de nem olyanokat amiket már más is csinált. Egyedi szeretnék lenni. Viszont semmi jó ötletem nincs. A barátaim szerint kreatív emberke vagyok. Valaki tud adni

pár "trükköt"/tanácsot hogy hogyan szülessenek jó és kreatív ötleteim? Azokat a kommenteket hogy nem itt kéne segítséget kérni, kérlek mellőzzétek. A hasznos válaszokat előre is köszönöm.(16 éves vagyok)


2020. júl. 15. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi az ami érdekel? Miben vagy jó? A hobbidat megmutatni?

2020. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Most akkor kreatív vagy vagy sem?

Segítek.

Nem.

2020. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, a kreativitás.... a tiktok-ot olyan emberek szokták használni akik inkább trendi dolgokra kíváncsiak, nem pedig egyediekre. Teljesen el akarsz szakadni a közönség ízlésétől vagy azért szeretnél a trendeken belül maradni?

Egyébként a kérdésre a válasz, hogy milyen különcségeid vannak és abból indulj ki.

2020. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokmillio embernek vannak otletei csak ugy. Te meg szeretnel egy lenni kozuluk ugy, hogy fingod nincs, mit tudnal felmutatni. Talan az is eleg lenne, ha elned az eleted, nezettsegi szamok nelkul.
2020. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!