Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz lenne össze jönnöm haverom...

Gáz lenne össze jönnöm haverom nővérével?

Figyelt kérdés

Már 4-5 hónapja Nagyon jóba vagyunk szinte minden nap találkozunk meg még az elején El jártunk bulizni egyszer majdnem meg is történt.. neki nincs barátja és hát fel akarom szedni. Csak nem tudom hogy haveromnak ez mennyire tetszene. Szerintetek ha sikerülne meg haragudna érte? Plusz még az is rá tesz hogy én 17 vagyok (szeptemberbe leszek 18) a nővére meg 23

Valakinek már volt ilyen? Ha igen mi sült ki belole?



2020. júl. 9. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
:D nyilván összejönne veled kisfiú. ébredj fel inkább , ne kamuzz.
2020. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A barátság megmaradhat bármeddig. A szerelem? Nem hiszem. Inkább mérlegelj és légy őszinte. Egyébként miért nem a barátodat kérdezed meg?
2020. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük a haverodat, nem tudjuk, hogy megharagudna e. De én 23 évesen biztosan nem állnék össze egy 17-18 evéssel.
2020. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!