Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért panaszkodnak folyton...

Miért panaszkodnak folyton azok a kismamák akik azt mondják ,hogy jaaj de nehéz tartani a gyereket jaaj de fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

Ezt vállalták nem?


Oké nem alszol éjjel. fáradt vagy. örülj neki, hogy nem kell dolgozni menni.

Nehéz tartani a gyereket? dehogy nehéz. felveszed és tartod oszt jónapot.

Én nő vagyok. 33 éves. van két gyerekem. 25 voltam amikor a legkisebbet szültem. érdekes eszembe nem jutott panaszkodni. Felvettem és tartottam a karomban. nehéz volt a fszt volt nehéz. Ha nem tud járni akkor hogyan vigyem? (ha épp nincs babakocsi)

Fáradt vagy? aludjál! Én is azt tettem.

Komolyan nem értem azokat akiket a gyerekük irányít. Kismamákkal együtt vagyok mindig játszótéren. annyira elegem van már a folytonos nyavajgásukból, hogy ez a baj, az a baj, nehéz a gyerek, fáradt vagyok.


Plusz ott van a férjed. vagy legalábbis a gyerek apja. nem kell 0-24ben a gyerekkel lenned. Olyan irreális dolgokat mondanak komolyan. az agyam elszáll.


Ezek a tipikus kis hercegnős nyafogós anyukák. nem vagyok testépítő, vékony vagyok, de azért nehogy már megerőltető legyen egy 5 kilós gyereket a karodon tartani egész nap.


Ha tizen évesen tudtak egész éjjel bulizni, akkor most hirtelen miért lettek olyan nyafogós fáradtak? Érdekes nekem megy. ha fáradt vagyok akkor alszom.


Az én kölykeim is sírtak. Szopiztek, lefektettem őket, elaludtak. Ha meg nem sikerült, akkor max 3 óra múlva megyek aludni. na és?????


2020. júl. 8. 17:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%

Neked az ilyenek csak panaszkodnak, engem, a gyerektelent meg oktatnak állandóan, mint valami sötétben botorkáló degenerált hülyét, hogy "Majd te is megtudod, hogy így meg úgy..."

Kérdésedre a válasz: azért csinálják, mert nincs életük.

2020. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van a baj,hogy nincs panaszod. Ez a

kérdés csak önfényezés akar lenni,igaz?

Egyébként a turbó mamikat is rühellem.

2020. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Téged nagyon felidegesítettek. 😂 nyugodj le. Lényeg hogy te kiràly(nő) vagy, a többi úgyse ér fel hozzád nem? Na akkor hűtsd le magad anyuci😂
2020. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más élmény, mindenki másképp éli meg az anyaságot (vagy bármi mást). Ez most olyan, hogy nekem életemben nem volt még menstruációs görcsöm. Soha. Mondhatnám azt, hogy más nők színészkednek, amikor sápadtan ágynak dőlnek, meg szedik a fájdalomcsillapítót meg idegesek. De nem mondom, mert empatikus vagyok és fel tudom fogni, hogy ők másképp élik meg, mint én.


Ahogyan azt is tudom, hogy azért mert az én gyerekem már nagyon hamar átaludta az éjszakát, másé még nem biztos. Belőled hiányzik az empátia, megértés, türelem mások felé, csak magadat fényezed. Az ilyen emberek legalább annyira fárasztóak mint a nyavalygósok.

2020. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Te meg beképzelt van.

Ismered az összes kismamát? Honnan tudod hogy nem egyedülálló anyukák pl, segítség nélkül.

Meg egyébként is, miért másokkal foglalkozol? Miért nem a saját gyermekeiddel és magaddal? Vagy a te életed gyerekeid annyira tökéletesek hogy inkább foglalkozol mások nyafogásával?

Legyen az az ő bajuk. Rázd le. Miért hagyod egyáltalán hogy neked panaszkodjanak?

2020. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Incel férfi vagy, ugye?
2020. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!