Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szeretem meg az embereke...

Miért szeretem meg az embereket hamar?

Figyelt kérdés

A férfiakra gondolok.

Eddig nem sok férfival volt dolgom, viszont akivel randizom, vagy szexelek velük hamar megszeretem. De miért van ez?


2020. júl. 2. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon alacsonyan van nálad a léc, úgy gondolod már értékel is az az illető téged, kb mert rád nézett...

Te dolgod, de én a szexet nem hamarkodnám el és kiismerném jobban a randi partnerem.

De ha neked mindenki megfelől, nincs is mit kérdezned ezen.

2020. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon vágysz valakire, lehet, hogy gyerekkorodban nem kaptál megfelelő szintű szeretetet férfi hozzátartozótól. Ez veszélyes lehet, mert egy mézes-mázas szövegű pali átverhet, mert hiszel neki.

Vigyázz!

2020. júl. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jujujjj, vigyázz, minden férfi szemét, jajjjj.....


Kérdező, éld az életed nyugodtan, a megcsömörlött nagyságos mádámok tanácsait meg felejtsd el, azok jól elvannak életük végéig a macskájukkal.

2020. júl. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!