Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zaklat, miért bánt,...

Miért zaklat, miért bánt, miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés

Telefont cseréltem pár napja első dolgaim között volt a vibert le szedni a vendégeim végett.

Nem szépen váltam el egyik ismerősömtől, munjauk elég egy hazudós típus volt, sokszor észre sem vette, hogy le buktatta magát vagy már nem emlékezett. Én nem tudtam, hogy ha új eszközön meg szűnik az összes blokkolas... Megint tudott irkalni, na végre nem kamu kép van kint rólad 😂😂

Sose volt, de ezekkel a fejekkel nagyon fel lehet húzni mert nem értem mire jó in kell nevetni... Normális az ilyen? Le tiltottam ismét. Amit nem értek, vágja, hogy nem érdekel nem akarok tőle semmit akkor miert nem hagy békén? Mire jó ez a viselkedés?

N29


2020. júl. 2. 00:42
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Éljetek ki magatok zsenikeim :))
2020. júl. 2. 02:18
 22/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem hinném,hogy életveszélyt jelentő helyzetet jelentene számodra,hisz akkor nem csücsülnél magas lovon most. 29 éves nőnek ez a legnagyobb gondja,ami miatt aggódnia kell,hogy valaki neten azt írja neki, hogy nincsen hamis kép kint rólad..A válaszok nagyon érdekelnek. Azért reagáltál támadóan a normális választ adóknak.
2020. júl. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
86%
A telefonon ki lehet kapcsolni a helyesírás ellenőrzést, kedves kérdező :)
2020. júl. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!