Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zaklat, miért bánt,...

Miért zaklat, miért bánt, miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés

Telefont cseréltem pár napja első dolgaim között volt a vibert le szedni a vendégeim végett.

Nem szépen váltam el egyik ismerősömtől, munjauk elég egy hazudós típus volt, sokszor észre sem vette, hogy le buktatta magát vagy már nem emlékezett. Én nem tudtam, hogy ha új eszközön meg szűnik az összes blokkolas... Megint tudott irkalni, na végre nem kamu kép van kint rólad 😂😂

Sose volt, de ezekkel a fejekkel nagyon fel lehet húzni mert nem értem mire jó in kell nevetni... Normális az ilyen? Le tiltottam ismét. Amit nem értek, vágja, hogy nem érdekel nem akarok tőle semmit akkor miert nem hagy békén? Mire jó ez a viselkedés?

N29


2020. júl. 2. 00:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Oké és mi a háttérsztori? Gondolom, nem random kezdte el az egészet és gondolom nem véletlenül írta, hogy végre nem egy kamu kép van kint rólad...
2020. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Itt az egész sztori.

Ertelmezd légyszíves előbb.

Mint írtam le vágtam a sok kamuzasat, vagy nem. Emlékezett rá és én nem akartam már kommunikálni sem vele... De nem hagy egyszerűen békén... Múltkor csoves voltam, stb... Csak azért ír hogy be szóljon

2020. júl. 2. 00:48
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Tiltsd le tovabbra is
2020. júl. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%

Nem, nincs itt az egész sztori. Te írod róla, hogy kamus, ő meg azt írja, hogy végre nem kamu a képed.

Szívesen meghallgatnám az ő részéről is a dolgot.

De, ha a lelkivilágodnak jobb, akkor: Ő egy csúnya, gonosz ember, aki minden ok nélkül írogat neked ilyeneket, pedig te olyan szép és jó vagy.

2020. júl. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Most ez komoly?

Ez valami rossz vicc igaz?

Baj, hogy nem csak a cicám van kint hanem nyaraló kép is ő meg nem megy sehova? Hát ezert biztos kamu kép

2020. júl. 2. 00:59
 6/23 A kérdező kommentje:
De látom te csak kötözködni akarsz... Primitív egy lény vagy
2020. júl. 2. 01:05
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Direkt nem is válaszoltam, elengedtem a témát. Erre 6 perccel a válaszod után, még mindig ragozod és sértegetni próbálsz? :D

Azért remélem, leesett, hogy ezzel lényegében engem igazoltál. Gondolom, vele is hasonló szintet hoztál. Szóval, az utolsó mondatod saját magadra igaz, nem rám.

És tényleg elengedtem. Nem érsz annyit. Élj csak a saját kis magadat szentnek tartó világodban.

2020. júl. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

van aki "humorosabban" fejezi ki ha kedvel valakit. Van aki orul annak ha piszkalodhat.

Mondd el neki meg 1x, hogy nem akarsz tole semmit, kulturaltan. Hogy idegesit a viselkedese, vagy az eros vicceire nemvagy vevo.. aztan ha nem erti meg tiltsd le. Nagyon sok ilyen ember van es nem veszik eszre magukat akkorsem ha turelmes vele az ember lanya..

2020. júl. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Össze vissza beszélsz, de kösz meg lesz!

Pont az ilyenek törnek az ember feje felett pálcát mint te.... Egy nagyképű, ki ha én nem, és mivel névtelenül pofa nélkül itt játszod a nagy okostojás, lehet elsőben ki rohognelek és kettőt nem merne szólni. Csak itt játszod az eszed... De a jokivansagaid elffogadom nagyfiú :)

2020. júl. 2. 01:12
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Neked talán kint van a neved?
2020. júl. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!