Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zaklat, miért bánt,...

Miért zaklat, miért bánt, miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés

Telefont cseréltem pár napja első dolgaim között volt a vibert le szedni a vendégeim végett.

Nem szépen váltam el egyik ismerősömtől, munjauk elég egy hazudós típus volt, sokszor észre sem vette, hogy le buktatta magát vagy már nem emlékezett. Én nem tudtam, hogy ha új eszközön meg szűnik az összes blokkolas... Megint tudott irkalni, na végre nem kamu kép van kint rólad 😂😂

Sose volt, de ezekkel a fejekkel nagyon fel lehet húzni mert nem értem mire jó in kell nevetni... Normális az ilyen? Le tiltottam ismét. Amit nem értek, vágja, hogy nem érdekel nem akarok tőle semmit akkor miert nem hagy békén? Mire jó ez a viselkedés?

N29


2020. júl. 2. 00:42
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
8# nem egyszer próbáltam sajnos... Ennek 3 hónapja... De akkor sem hagy békén egyszerűen, a földön alszik, száma szét tört az agya de ő tele van pénzel elvileg.. Akkor miért nem cseréli le? És ő szokja meg a másikat akinek van egy kis üzlete, hogy csoves meg flúgos meg boszorkány? Azért mert észre vettem hogy egy semmirekellő link kamus alak?! Elnézést ezért nem kérek
2020. júl. 2. 01:15
 12/23 A kérdező kommentje:
10# ne terelj, nem rólam volt szó most már így kicsit gáz igaz?!
2020. júl. 2. 01:16
 13/23 anonim ***** válasza:
90%

#9: Bírom ezt a szintet. Ha nem tudsz reagálni, mert érzed, hogy rezeg a léc, akkor a másik beszél összevissza?

Én török pálcát mások feje felett? Te kiírtál egy kérdést, én meg válaszoltam. Először teljesen normálisan kérdeztem, hogy mi a sztori másik része. Utána elmondtam, hogy a másik felet is meghallgatnám. Aztán, TE kezdtél el pálcát törni felettem. Akkor miről beszélsz?

Nagyképű vagyok, mert nem esek tőled hasra és nem istenítelek? Mégis mi az összefüggés a kettő között? :D

Aztán, még azért is kikapok, mert ez egy anonim oldal? Feltűnt, hogy TE is aninimként szólogatsz be nekem? Újra felmerül a kérdés: Te mégis miről beszélsz?

Az meg mi, hogy "elsőben ki rohognelek"? Milyen elsőben, első osztályban? Talán elsőre akart lenni és egyben a kiröhögnélek...

És miért ne mernék neked szólni? Mit csinálnál? Engem is letiltanál valamelyik appban?

Amúgy, ha ennyire zavar az anonimitás, akkor Kaposváron a hétvégén találkozhatunk. Előadhatod ezt a nevetséges szinted, szívesen röhögnék rajtad. És újra megmutattad, hogy valószínűleg jogosan nem bír az a bizonyos illető.

2020. júl. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
26%

Ertem.. egy hazug embernek mindig az a celja, hogy felvagjon illetve megfeljen masoknak.

Ne foglalkozz vele. Bevagodni nehez ilyen dumaval. Lehet pont ezert csinalja. Vagy kitudja mit erez. Ne agyalj rajta.. razd le magadrol a hulye dumajat. Ne is idegesitsen, hisz annyi mas normalis ismerosod van :)

2020. júl. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

9 # te úgy vagy buta ahogy vagy!

3 hónapja nem kopik le mikor kulturáltan meg mondtam neki hogy hagyjon békén de semmi de látom ezt sem tudod értelmezni, sajnálom ez nem az én szegénységi bizonyítványom hogy így viszonyul sz máshoz, és hogy éretlen vagy!

Ezért én kérek elnézést.

2020. júl. 2. 01:25
 16/23 anonim ***** válasza:
85%

"Ezért én kérek elnézést."

Mások sértegetéséért nem szeretnél?

2020. júl. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%
6. kommentig olvastam, ott már beigazolódott a sejtésem, ami a kérdés stílusa alapján is sejthető volt: te vagy primitív és nem az 1. illetve 4. válaszoló. Értelmesen kifejezni nem vagy képes magadat.
2020. júl. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
86%

"3 hónapja nem kopik le mikor kulturáltan meg mondtam neki hogy hagyjon békén de semmi de látom ezt sem tudod értelmezni,"


Vazeg, az nem merült fel benned, hogy talán az írásjelek szabados használata, helyenként teljes elhagyása miatt értelmezhetetlen egy épelméjű ember számára a szöveged? A vessző mondattagoló szerepe a magyar nyelvtanban megvan? Ha nincs a klaviatúrádon, adok azért párat, tessék:

,,,,,,,,,,,,,

2020. júl. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Az nem merült fel hogy telefonról nyomkodom és át írja?

Zsenik mennyi vagyok?

2020. júl. 2. 02:17
 20/23 A kérdező kommentje:
Huuuu de beszol tál
2020. júl. 2. 02:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!