Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gyakorikérdések tulajdonképp...

A gyakorikérdések tulajdonképpen egy ingyenes szolgáltatás frusztrált embereknek a feszültség levezetésére?

Figyelt kérdés
A napokban sokat voltam fent. Kérdeztem is, válaszoltam is. A legegyszerűbb, legvilágosabb, legártatlanabb kérdésekre is olyan dühöngő, fröcsögő, kötözködő, rosszindulatú válaszok érkeztek, (nem beszélve a provokáló, gyalázkodó kérdésekről) hogy csak meredtem magam elé és próbáltam feldolgozni, hogy ezek az emberek közöttünk járnak. Ha megpróbálom pozitívan szemlélni a jelenséget, talán csak az az oka, hogy ide többségben eleve rosszindulatú emberek regisztrálnak, hogy kiadhassák a gőzt, így mindenki jól jár, mert a valóságban ők is civilizáltabban viselkednek. Mit gondoltok?

2020. jún. 26. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Fröcsögő, goromba emberek mindenhol vannak, én nem tapasztalom, hogy itt ez lenne az általános.
2020. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Neten van minden.Ezzel szerintem mindent elmondtam,mégha nem is részletesen fejtettem ki.
2020. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Azt gondolom, hogy a "normális" emberek baromi hamar megunják az oldalt és keresnek más felületet, vagy csak élik az életüket. Főleg mikor minden második kérdés Google első találat vagy valamelyik kamu kérdező aktuális agyszüleménye.
2020. jún. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
a karantén alatt találtam ide. de már nem maradok sokáig
2020. jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban meghatározza a kérdésre adott válaszok többségét, hogy milyen stílusú az első válasz, illetve maga a kérdés is.

Nem olyan régen a betegségek témakörben tett fel valaki kérdést, és a végén megírta, hogy soha nem tapasztalt még ilyen szintű megértést és segíteni akarást az interneten keresztül, mint abban a topikban. És tényleg, egy normálisan feltett kérdés volt, hat-nyolc normális, őszintén segíteni akaró válaszadóval.

2020. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
De ha mar beregisztraltal, az altalanositasodba te is bele tartozol, nem?
2020. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Mikor indult az oldal akkor terhességgel kapcsolatos “gyakori kérdések” volt, csak később bővült több kategóriával. Tehát eredetileg nyilván nem arra találták ki (s elvileg most sem azért van) ,hogy bárki jött-ment ember kifröcsögje magát. Sokan vannak akik erre használják, ez van. Ők máshol is ugyan úgy viselkednének, ha nem épp a GyK akkor YouTube, Facebook (természetesen álnévvel) stb.
2020. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ez az oldal elsősorban erről szól. De nem csak a valaszok nagy része, hanem a kérdések nagy része is ilyen, a legtöbb kérdés eleve nem is kérdés, hanem provokáció vagy kijelentés, amire a kérdező megerősítést vár.
2020. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Kerüld ki őket, addig amíg szórakoztatnak, addig kommunikálj velük, ha már untatnak lépj tovább.De még véletlenül se vedd a szívedre az általuk mondottakat.Mondjuk arra készülj, hogy végig járják a hozzászólásaidat, és húzzák le. Gondolom így vezetik le a dühüket..
2020. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Azért gondolj bele abba is, hogy naponta mennyi hasznavehetetlen-értelmetlen kérdést törölnek itt. Nem csak a válaszok olyanok, amilyenek.
2020. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!