Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetszene ez a női keresztnév:...

Tetszene ez a női keresztnév: Éden?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?

2020. jún. 25. 15:16
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
59%

Nekem az édenkert jut róla az eszembe.

Szép, de én a saját gyerekemnek nem adnám ezt a nevet , biztos mindig magyarázkodnia kellene és csúfolnának is, amilyenek a gyerekek...

2020. jún. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
0%
Az attol fugg, mi a vezeteknev. Kiss, Farkas, Dárdai, Goldburger... ezekhez nem passzol, bar utobbinal megalkuvo vagyok. Orsos, Olah, Kolompar, siman oke, megspekelve egy harmadik nevvel (Dzseniferlopez, Szandrabulok, Émivájnhauz). Becézhető lehet Lakatos Dzsilo Édiként akár.
2020. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

22


Még jó, hogy az antiszemiták, rasszisták véleménye cseppet sem érdekel. :)

2020. jún. 25. 21:59
 24/46 anonim ***** válasza:
21%

Az jo, de valaszoltal, egyebkent nem megbantani akartalak. Amit irtam, az pedig statisztika.

Amit hallani (latni) akarsz, az pedig itt lesz:

Remek noi nev, kreativ, egyedi, becezheto, megorzi a kulturalis es nyelvi orokseget, anyanyelvunk minden tajegysegenek osszes dialektusa otvozodik benne, a magas maganhangzok es az ujszeru, megis lelkunkben allandon vagyott paradicsomi metaforaval kiemeli az elkopott, osmagyar nevek kopar es jelentektelen ertelmet, melyet magyar oseink legbecsesebb gyermekeiknek hivatottak tulajdonnevnek adni... igen, az Éden remek valasztas.

Remelem ez megfelel a zold pacsinak, mert szoges ellentete annak, amit az elozo valaszombol kivettel :D

2020. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
90%

Azt akartam írni, hogy az Usában azt adsz, amit akarsz, Telefonnak is hívhatod a gyereket.

Akár Akersnek is...

2020. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

24


Figyelj, én azokat a válaszadókat is felpontoztam, akiknek nem tetszik. Viszont te elkezdtél alattomosan zsidózni meg cigányozni. Nem tudom, mit vártál. És a 24-es válaszodban lévő baromság sem érdekel.

2020. jún. 25. 23:13
 27/46 A kérdező kommentje:

25


Azért nem hiszem, hogy sok Telefon nevű ürge mászkál az USA-ban, Eden viszont van egy pár, mivel ez egy létező keresztnév.

2020. jún. 25. 23:15
 28/46 A kérdező kommentje:
*ürge/csaj
2020. jún. 25. 23:15
 29/46 anonim ***** válasza:
61%
Kerdezo... erre mar szmajli nelkul is csak azt tudom mondani, hogy egy szanalmas, elkenyeztetett, humortalan fap|na vagy, Edenkevel egyutt. A ket veglet kozott sem tudsz kulonbseget tenni. De mondok neked valamit: en ezt a kerdest torlom, nem baszom fel rajtad az agyam. Te meg jelents :D
2020. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Az USA-ban unisex nevek is vannak, ebből van is egy jópofa akció vígjáték, Szenélyiségtolvaj címmel.
2020. jún. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!