Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak még férfiak akik...

Vannak még férfiak akik öltönybe járnak?

Figyelt kérdés

Nem olyanokra gondolok akiknek a munkája megköveteli és ahoz felveszik!

Hanem csak úgy a hétköznapokba, mint régebben.



2020. jún. 22. 21:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Pontosítok:

Megjelenésben és kiállásban is mérjük a férfiasságot

2020. jún. 23. 11:55
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

Nekem egy ismerősöm járt folyton öltönybeny, egy nyeszlett egyetemista srác, aki ezzel akart kitűnni. Minden nap öltönyt hordani ha a munka nem követeli meg, enyhe feltűnési viszketegségre utal. Meg ha nem munkába horja, akkor mikor hordaná? Otthon a tévézéshez? Hétvégén a kiránduláshoz? Nyilván vannak alkalmak, ahova fel lehet venni, de nem olyan sok. És egy férfi mindig alkalomhoz öltözik, túlöltözni is bunkóság.

Meg amúgy sem tartok férfiasnak egy olyan férfit, aki ennyire rá van izgulva a megjelenésére.

2020. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

Az egy dolog, hogy megjelenesben merjuk a ferfiassagot, de ilyen hülyeséget irni, hogy aki csogatyat hord es fel van nyalva a haja nem lehet férfias az elképesztő 😃

Ahogy az is lehet, hogy az állandóan öltönyben öltözött személy ezzel akar kitűnni, es altatni magát a kisebbségi komplexusaval 🤷🏻 nem egy oltonytol lesz férfias valaki, pláne, kényelmetlen is.

De ha te esetleg ezt szereted viseld nyugodtan, senkit sem erdekel, de azért ennyire hülyeségeket ne mondjunk mar 😃

2020. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

12-es

Forgasd ki a szavaim légyszives. Senki nem mondta, hogy tévézéshez vagy kiránduláshoz kell az öltöny. Kérdésemben írtam:Hanem csak úgy a hétköznapokba, mint régebben.

Tudtommal régebben sem hegymászáshoz hordták az öltönyt. Hanem egyszerű hétköznapi ruhadarab volt.


13-as

Ízlések és pofonok. Nekem személyre szabott öltönyeim voltak mindig. Minőségi anyagból, szabászatból. Kényelmesebb viselni (számomra) mint mondjuk egy farmert. Ahogy meg kinéznek a mai tinik az meg minden csak nem férfias. Ezzel nem sok női ismerősöm szokott vitába szállni. Gondolom az Ő véleményük többet számít mint egy másik férfié. De ez meg úgyszint ízlés kérdése, kár rajta vitatkozni.

[link]

(tudom, tudom a kép egy kirívó példát mutat)

2020. jún. 23. 17:23
 15/19 anonim ***** válasza:
58%

13-as vagyok, ebbe most tévedtél mert lany vagyok 😃

Egyebkent ami a képen van az eszméletlen nagy szélsőség, senkit nem lattam meg ilsen

2020. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ilyen összeállításban mint a mellékelt képen.

Ez mar csak tenyleg önmagunk fenyezese kisebbségi komplexussal fűszerezve. 😃

Bocsánat, hamarabb küldte el a valaszomat.

2020. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
42%

Ha nem is minden nap, de gyakran.

Viszont a zakó + ing + sötét farmer alap nálam.


FÉRFI zakót hord.

2020. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
57%

Tiniknek ne kelljen már férfiasnak kinézniük. Van egy évfolyamtársam, aki kb 15 éves kora óta öltönyben megy iskolába. Gyönyörű látvány, mondhatom. A stílusa lenéző, egoista, ami szerintem jellemző azokra, akik mindig így öltöznek fel.

Minden korosztályból vannak olyanok, akik taszítják az igényes öltözködés bármilyen formáját és minden korosztály lenézi az utánuk következőket.

2020. júl. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A 17-es válaszolóval szemben zakót nem ,de mindig élvasalt nadrágot viselek ingel .Farmert nem veszek fel.
2020. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!