Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gáz? Mit tegyek...

Kornikus00 kérdése:

Mennyire gáz? Mit tegyek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Mennyire gáz ha az útcára is szégyenlek kimenni a külsőm miatt? Belenézek a tükörbe és a hányinger kerülget! Csak akkor megyek ki ha nagyon muszáj.
2020. jún. 18. 19:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem is kell sztarnak lenned.

Szal nem erettel semmit.


Igy maradsz akkor.

2020. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A legrondabb ember is jol fog kinezni ha stilusa van. Ezt probaltam volna itt megèrtetni.
2020. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Dehogy is. Egy ronda ember soha nem fog jó kinézni!
2020. jún. 18. 20:17
 14/19 anonim ***** válasza:
"Ha azt hiszed sikerülni fog, vagy azt hiszed lehetetlen, mindenkepp neked lesz igazad"
2020. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
2 emberen múlik. Mikor régen jól néztem ki, és nem voltak ilyen problémáim akkor is lehetetlen volt. Most meg még jobban mert csúnyulok de elég durván.
2020. jún. 18. 20:30
 16/19 anonim ***** válasza:
Amit te rossznak gondolsz, az nem biztos, hogy más szemszögéből nézve is rossz.
2020. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Megnéztem a képet,annyira azért nem szörnyű mint amire a leírásodból gondoltam.Ha zavar borotvált le az egészet,sok nőnek tetszenek a kopasz pasik(pl nekem is)
2020. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ha leborotválom az nem olyan, mer ahol leborotválnám nem tudna parnúlni a fejem mert mindig nőne a hajam ki! És csaj fényes kopasz lennék akinek már százméteről virítana a kopasz feje. Nem nem illik voltam már kopasz, és hát nem voltak jó véleménnyel róla. Alá írom van akinek illik, mint pl Vin Diesel, nem mindenkinek!
2020. jún. 18. 21:32
 19/19 anonim ***** válasza:
Istenem nem a hajad miatt nem lesz nőd, hanem a nyávogásod miatt. Értem én, hogy önbizalomhiány meg kopaszodsz, de nem gyakorikérdéseken kéne sírni, hogy szar a hajad, ha meg segíteni próbálnak, csak folytatod a nyávogást. Ha választani kéne egy “nem olyan jó” hajú, de stílusos, jó személyiségű vagy egy siránkozó pasi között mindneki az elsőt választaná. Az a legfontosabb, hogy TE elfogadd magad, ez nem megy egyről a kettőre, de ha tényleg akarod sikerülni fog. Ha elfogadod magad mások is el fognak. Btw nem láttam a képet, mert nem adja be, de pl tüsire is vágathatod (amennyiben jelenleg nem az) szerintem ilyen hajstílussal kevésbé feltűnő ha kezd ritkulni a hajad, és nem fog kilométerekről fényleni a kopasz fejed. Mégegyszer: az önelfogadás a kulcs.
2020. jún. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!