Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gáz? Mit tegyek...

Kornikus00 kérdése:

Mennyire gáz? Mit tegyek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Mennyire gáz ha az útcára is szégyenlek kimenni a külsőm miatt? Belenézek a tükörbe és a hányinger kerülget! Csak akkor megyek ki ha nagyon muszáj.
2020. jún. 18. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Változtass azon amivel nem vagy elégedett
2020. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ha lehetne változtatni nem volnék elkeseredve!
2020. jún. 18. 19:09
 3/19 anonim ***** válasza:
Mivel vagy elégedetlen? Ha azt válaszolnád, hogy mindennel, akkor pszichológushoz kellene fordulnod. Ha meg valami konkrét dolog, akkor írd le, hátha tud valaki tanácsot adni!
2020. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%

Mindig lehet változtatni. Fejben dől el minden. Fontos a motiváció, az akarat és a pozitív hozzáállás.

Régebb nekem sem tetszett a kinézetem. Nem tetszett az alakom, az arcom. Változtattam az alkalmon. Nagyon össze volt nőve a szemöldököm. Azt kiszedettem és máris valamivel jobban tetszett az amit a tükörben láttam. Sok időbe telt azonban, hogy ne érdekeljen az, hogy más mit gondol rólam. Hogy más hogy lát engem. De rájöttem, hogy nem szabad befolyásoljon más véleménye. Senki sem csúnya. Mindenki szép a maga módján. A szépség relatív. Mindenkinek más szép. Mindenkinek más tetszik.

2020. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
*az alakomon
2020. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Csinalj elönyt belöle.


En ismerek egy kiveteles rendes de irto ronda magas cingàr c.gany sracot.


Szep lassan megtalalta önmagàt es felvett egy amolyan mosolygos nyugodt stilust es ranezve be is villant egyböl Snoop Doog. Total ugy nez ki. Es sikeres is lett mihelyst elhagyta ezt az aldozatszerepet magàrol es stilusokat hord (nyugodt jofej stb)

[link]



De Curtis James Jackson,(50 cent)is egy ocsmany ffi es megis körbe van rajongva.


Szoval minden fordithato elönyödre is.

cindy crawford nak meg pl egy bibircsokja lett a védjegye, mint Biro Icànak (régi fittnesses)


Es sorolhatnàm a ritka tré embereket amugy es sehol nem szàmit ha stilust hozol ki belöle

2020. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hajammal nem tudok mit csinálni a legjobban ez zavar :( amúgy se vagyok szép pasi arcra épp hogy csak elmegy, de a hajam egyre ritkább és két oldal felfelé nincs hajam. Ez miat a homlokom is hatalmas, ez még rátesz amúgy se vonzó arcomhoz. :( nagyon csúnya. Mindig ez a zavart a legjobban egyszerüen nem tudom elfogadni tudom a nőknek a árválasztásban a sürű egészséges haj kis homlokkal nagaon vonzó tud lenni. De nekem még csak nem is illik!
2020. jún. 18. 19:23
 8/19 A kérdező kommentje:

Itt a hajam. Undorító. Minden sampont ki próbáltam már rá de ahol nincs már nemönől vissza! Nagyon sokat ront az összképen



[link]

2020. jún. 18. 19:29
 9/19 anonim ***** válasza:

Ne magadd nezd. Hanem masokat van millio sztar a neten. Es szedd össze azokat belöle ami tetszene neked vagy birnad vagy jol all


Akar borotvalt csikok a hajba vagy akarmi


Varazsolj magadnak stilust. Nézz stilusokat.

2020. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok sztár! Meg nem vagyok gazdag, és ismert se de nem is akarok az lenni, csak egynormális hajat akarok, hogy egy lánynak is tetszek valaha. De ez olyan, hogy nem lehet rajta javítani! Pont olyan! Nem teszek csíkokat nem vagyok én bohóc amugy se illene kopaszodó fejre. Tanácstalan vagyok.
2020. jún. 18. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!