Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért azoknak jön be mindig...

Miért azoknak jön be mindig az élet, akiket utálok?

Figyelt kérdés
Az általam utált volt osztálytársaknak, volt munkatársaknak, exeknek minden összejön: jó párkapcsolat, házasság, gyerek.
2020. jún. 4. 10:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Teszel valamit annak érdekében hogy boldog legyél? Keresel aktívan párt, fejleszted magad, próbálsz jobb életet teremteni?
2020. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%

A Facebookon mindenkinek csodás élete van.. szebbnél szebb képek idilli helyeken, rózsaszínködös idézetek, mindenki menő vállalkozó, és természetesen boldog házas.

Haha! Ezzel szemben csak nézz körül pl itt a gyakorin! Nem minden fekete vagy fehér.. De ha ez valóban így van, gondolj arra hogy a rosszakaróid iránti irigységeddel (mert igen, van benned egy csipetnyi irigység), csak rájuk pazarolod a saját értékes idődet, amit magadra is fordíthatnál

2020. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
Tudod ki keseríti meg az életed? TE, saját magad. A hozzáállásod miatt vagy értéktelen és a hozzáállásod miatt jobb nálad mindenki.
2020. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Fordítva.

Nem azoknak jön be, akiket utálsz.


Azokat utálod, akiknek bejön. Mert irigy vagy.

2020. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
Ne máshoz hasonlítsd önmagadat, ne más szintjét próbáld elérni.
2020. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mindenki azt fogja mondani, hogy jó a párkapcsolata, akkor is, ha éppen csak minden nap elvisel valakit, ha van párkapcsolat, akkor ott általában van gyerek is, meg házasság is, nem biztos, hogy jók, de senki se fogja bevallani. Anyagiakról meg nem is írtál, ezek szerint arra nem vagy irigy, lehet azt meg valaki pont tőled irigyli?
2020. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A 12es miért lett ennyire lepontozva? Szerintem tök jókat írt.
2020. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel én is így vagyok. :(

Akik bántottak engem, azoknak szép és jó életük van, mindig minden összejön nekik.

Vagy legalábbis így tűnik.

Én meg ha megfeszülök, sem tudok elérni semmit.

Hiába tanulok, rossz jegyeket kapok az iskolában, kapcsolatokat teremteni szinte képtelen vagyok, mert annyira kilógok a sorból.

Egy ideig egy jó közösségbe tartoztam, de az a közösség már megszűnt azóta.

Igazságtalan az élet...


De mi próbáljunk meg nem ezzel foglalkozni!

Egyszer lehet, hogy még jóra fordul minden.

Talán egyszer mi is elérjük azt, amit ők.

Mindig van még esély, csak küzdeni kell!


Legalábbis nekem ezt mondták...


Sok sikert Neked az élethez, azt kívánom, hogy egyszet Te is legyél nagyon boldog!

2020. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!