Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem magam kellemetlenü...

Miért érzem magam kellemetlenül, ha szex közben szemkontaktusom van a lánnyal?

Figyelt kérdés
20/F vagyok és ha pl misszionárius pózban dugom a csajt akkor olyan kellemetlenül érzem magam, hogy közben a szemembe néz... Sokkal jobb, ha hátradönti a fejét és úgy visítozik pl csukott szemmel. De van amikor kutya pózban is hátrafordul oldalra és engem néz. Olyankor nem tudom rendesen kiélvezni. Miért van ez?
2020. máj. 27. 18:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem önértékelési próblémáid lehetnek.

Mármint nem fogadod el magad, és úgy egész egyszerűen "csupaszon", támadható felületet adva állsz valaki előtt, így ezért próbálod kerülni ezt.

Rengeteg önbizalom erősítő videó van YouTube-on, ajánlom figyelmedbe a kopogtatós gyakorlatokat is. Nem kell benne hinned, de egy próbát megér, mit veszthetsz?

2020. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!