Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek felelotlen vagyok...

Szerintetek felelotlen vagyok ha hazajottem?

Figyelt kérdés
2,5 honapja nem voltam itthon. Anyuek 65/70 evesek. Neveloapamum gyomorrakos es kemozni fogjak hamarosan. En csinaltam egy maganklinikan koronavirus tesztet kedden es negativ lett halaistennek. Nem mertem volna ugy hazajonni ha nem csinaltatom meg. 30.000Ft volt a Medicovernel, igy ugy ereztem hazajohetek. De most kicsit szorongok. Ezen agyalok miota hazaertem,hogy elkaptam-e az utobbi 4 napban. Szerintetek felelotlen vagyok?
2020. máj. 22. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz.
2020. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az attol függ, mit csináltál abban a négy napban, honnan mentél haza. Random embereket puszilgattál össze, vagy bezárkóztál és senkivel se találkoztál? A szomszéd faluból vagy a koronavírusos betegeket ápoló lakótársad mellől mentél haza? Nyilván nem mindegy. Csak te tudhatod, mekkora eséllyel kaptad el a vírust abban a pár napban, mi nem.
2020. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pesten dolgozom egyebkent. Tudom varhattam volna meg vele csak en ugy voltam ezzel,hogy most sokan kimozdulnak es mi van ha most indul be a virus jobban...igy amig tudok hazajovok. De a tesztem negativ lett kedden szoval talan nem kaptam el 4 nap alatt nem? Foleg,hogy home officeban dolgozom es nagyon vigyazok a fertotlenitesre meg mindenre.
2020. máj. 22. 21:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedd ota igazabol csak postan voltam es kisboltban. De postan is maszkban es tartottam a tavolsagot. Mindig kezfertotlenitek barmit megfogok es sokszor a telefonomat is fertotlenitem. Nagy ritkan mozdulok ki a lakasbol es akkor is probalom tartani a tavolsagot mindenkitol.
2020. máj. 22. 21:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Kerlek irjatok velemenyeket mert ezen kattogok.. bocsanat ha idegesito vagyok..
2020. máj. 22. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit tudtál, megtettél a védekezés tekintetében.
2020. máj. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!