Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ram orditottak a boltban mert...

Ram orditottak a boltban mert veletlen bementem 9 utan?

Figyelt kérdés

Ma teljesen nem voltam fejben ott ahol es amit csinalok ezert befordultam a sparba 9:15kor. A biztonsagi or nem mondott semmit es en pedig csak mentem. Le sem esett,hogy nem mehetek be. Kozben zenet hallgattam es nem hallottam,hogy szolongatnak csak mikor ram orditott ket elado es akkor vettem ki a fulembol a fulest. Mondtam,hogy teljesen kiment a fejembol de a ket elado csak orditott tovabb velem mint a sakal. Az idos vevok is nekem estek, hogy menjek ki. Nem azert mentem be basszus mert nekem nem fontos mas egeszsege vagy mert felelotlen vagyok hanem mert epp a koronavirus tesztemre siettem egy maganklinikara azert,hogy hetvegen haza tudjak menni 2 honap utan a szuleimhez...es azon agyaltam,hogy nincs kesztyu nalam mert otthon felejtettem es nagyon gyorsan vennem kell. Teljesen elfelejtettem,hogy nem mehetek be a boltba 9 utan. Miert kell mas emberrel konkretan orditani es ilyen ordenare modon beszelni? Nem szandekosan mentem be abba a szaros boltba hanem mert egyszeruen elfelejtettem,hogy nem szabad. Csak akkor hagytak beken mikor megkerdeztem,hogy hol a panaszkonyv. Tudom,hogy en hibaztam es figyelnem kellett volna,hogy nem mehetek be de miutan eszrevettem meg akkor is gusztustalan modon kiabaltak. Kijottem a boltbol es konkretan elsirtam magam...meg most is sirok. Amugy is extra erzekeny vagyok de ez iszonyatosan megviselt. Ugy erzem magam mintha egy bunozo lennek aki nem torodik masok egeszsegevel es aki megerdemli,hogy igy kiabalnanak vele.


23/L


2020. máj. 19. 10:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
1%

Ne parázz már ezen, milliószor próbáltam és mentem is be 9 és 12 között, bár bennem az is van, hogy

1: Nem érdekel ez az idióta törvény

2: 0% esélye van, hogy az öregek elkapnának akármit is azért, mert bemegyek

3: Ha mégis elkapnak pont emiatt, akkor meg így jártak.

2020. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
86%

Úristen, te egy kész bűnöző vagy. Te leszel a szótárban az illusztráció a gengszter mellett. :D


Tegyél rá nagyívben kislány, fognak ennél még sokkal rosszabb dolgok is történni életed folyamán.

2020. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
29%

"Írja a kérdező, hogy kivette a fülest, és utána is ordítottak vele. Akkor már nem a zene tehet róla. :)"

Jó, de negyedjére már nem mondja az ember olyan udvariasan, mint elsőre. :)

2020. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
82%
Részemről vesztettek volna egy vásárlót...
2020. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
67%

Hát igen, a gyengébbet mindig könnyű bántani. Engem valószínűleg meg sem mertek volna szólítani.

Mert nehogy azt hidd, hogy attól félnek, hogy majd tőled fogják a vírust elkapni... Biztos van köztük olyan birka is, de a többség nem olyan hülye.

Itt csak arról van szó, hogy volt jogos, törvényes indokuk egyet jól belerúgni a másik emberbe, ezzel javítva saját önbecsülésüket. Majd mesélik az ismerőseiknek, hogy milyen flegmák ezek a mai fiatalok, de én most jól móresre tanítottam egyet. És éjszaka jobban alszanak tőle.

2020. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
48%

#23

És miért nem? Mert türelmetlen? Akkor ne menjen ilyen munkakörbe.

Őszintén, nekem se mindig lenne türelmem az emberekhez, éppen ezért fel se merült bennem soha életem során, hogy "emberközpontú" munkát kellene választanom. Nem is értem az ilyeneket...

2020. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Ja, egyébként minap a Reálban vásároltam, bement 3-4 rosszarcú cigány, egyiken sem volt maszk. A biztonsági őr simán végignézte, ahogy szépen sorban átmennek a forgókapun, persze nem szólt nekik egy árva szót sem.

Szépen állok a sorban, előttem is állnak, ezek a megtermett egyedek simán beálltak a sor elejére. Ezt látta mindegyik kasszás, ők sem szóltak nekik.

Szóval ennyit erről, hogy kivel keménykednek. Ha te lettél volna ott maszk nélkül vagy én, valószínűleg lobogtatták volna a rendeletet. Ez olyan, mint amikor a rosszarcok jegy nélkül utaznak a BKV-n, hányat büntetnek meg? Egyet sem, mindig csak azokhoz mennek oda az ellenőrök, akik "könnyű esetek". :)

2020. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szombaton 9 előtt 10 perccel voltunk bent a boltban, mikor is 2 idős embert ki kellett kísérnie a biztonsági őrnek, mert bementek vásárolni. Érted, 10 perccel 9 előtt, mert nyilván rohadtul siettek. Miközben a többi normális idős ember kint gyülekezett szépen tisztes távolságban egymástól.


Tehát nyugi, nem vagy rossz ember, más direktbe xarik bele az egészbe, és még büszke is rá, lásd a 21-est akit még az se érdekel, ha elkap valaki tőle valamit.

2020. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!