Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ram orditottak a boltban mert...

Ram orditottak a boltban mert veletlen bementem 9 utan?

Figyelt kérdés

Ma teljesen nem voltam fejben ott ahol es amit csinalok ezert befordultam a sparba 9:15kor. A biztonsagi or nem mondott semmit es en pedig csak mentem. Le sem esett,hogy nem mehetek be. Kozben zenet hallgattam es nem hallottam,hogy szolongatnak csak mikor ram orditott ket elado es akkor vettem ki a fulembol a fulest. Mondtam,hogy teljesen kiment a fejembol de a ket elado csak orditott tovabb velem mint a sakal. Az idos vevok is nekem estek, hogy menjek ki. Nem azert mentem be basszus mert nekem nem fontos mas egeszsege vagy mert felelotlen vagyok hanem mert epp a koronavirus tesztemre siettem egy maganklinikara azert,hogy hetvegen haza tudjak menni 2 honap utan a szuleimhez...es azon agyaltam,hogy nincs kesztyu nalam mert otthon felejtettem es nagyon gyorsan vennem kell. Teljesen elfelejtettem,hogy nem mehetek be a boltba 9 utan. Miert kell mas emberrel konkretan orditani es ilyen ordenare modon beszelni? Nem szandekosan mentem be abba a szaros boltba hanem mert egyszeruen elfelejtettem,hogy nem szabad. Csak akkor hagytak beken mikor megkerdeztem,hogy hol a panaszkonyv. Tudom,hogy en hibaztam es figyelnem kellett volna,hogy nem mehetek be de miutan eszrevettem meg akkor is gusztustalan modon kiabaltak. Kijottem a boltbol es konkretan elsirtam magam...meg most is sirok. Amugy is extra erzekeny vagyok de ez iszonyatosan megviselt. Ugy erzem magam mintha egy bunozo lennek aki nem torodik masok egeszsegevel es aki megerdemli,hogy igy kiabalnanak vele.


23/L


2020. máj. 19. 10:37
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Most rossz ember vagyok?
2020. máj. 19. 10:38
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Csak figyelmetlen!
2020. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Persze figyelhettél volna, de a társadalmunk nagy része frusztrált bolondemberekből áll, akik minden áron bele akarnak kötni a másikba, hogy így vezessék le a nyomorúságos életük napi nyomását. Ne vedd a lelkedre.
2020. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ige tudom ez miert ok arra,hogy egy masik emberrel mocskos modon beszeljunk? Velem igy szerintem meg soha idegen nem uvoltott mint ok ketten.
2020. máj. 19. 10:45
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkinek lehet rossz napja. Stresszesek az eladók. Ne vedd a szívedre.
2020. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%

"Mindenkinek lehet rossz napja."


Az átlag magyar dolgozónak minden nap rossz napja van. :D

2020. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%

Figyelmetlen voltál, nagy ügy... Nem ezért kötöttek beléd. Azért kötöttek beléd, mert önbizalomhiányos és érzékeny. Mondom máshogy. Gyenge. Legalábbis annak látszottál.


Természetes, hogy neked estek. Nem szép, de természetes. Egy kigyúrt kopasznak nem mertek volna beszólni, valószínűleg ránézni sem.


Ne érts félre, nem őket védem, vagy téged szapulnálak. De ebben a frusztrált világban mindenki azt keresi, hogy mikor talál valakit, akibe úgy köthet bele, hogy valószínűleg legyőzze. Ennek voltál most az áldozata.

2020. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%

A kiabalas alapja csak az volt hogy a füles miatt nem hallottad.

Ez inditotta csak el a lavinàt ugyanis a kiabàlàs es azzal a felgyülemlö indulat az pont nem olyan hogy egy masik pillanatban majd elül hogy "jah csak veletlen volt? Bocsesz"


Szoval amikor egy em er fokozottabb ingerületi allapotba kerül azaz elkezdtek hozzad hangosabban beszelni amugy biologia is hogy olyankor termelödik vmi talan adrenalin is a szervezetben. Az alapbvetöen nem szàll el csak ugy, hogy ah téves riasztàs volt csak.

Pszichikai biologiai folyamatok mentek végbe plane hogy több emberen is azaz egyik elado generalta is igy a masikban is a feszkot elindult egy hullàm ami vegigàramlott. Tök feleslgesen. Es rajtad csapodott le, te fogtad fel mint egy àrboc ezert sirsz es vagy zaklatott.


En ilyen téves éles helyzetekben altalaban a humort veszem elö, hogy enyhitsem màsok bontakozo frusztràcioit mikor làtom hogy paprikàsodik vki feje. Talan ha bele kepzelem magam en felemeltem volna a ket kezem hirtelen, hogy megadom magam hogy hoppszi màr itt sem vagyok, talàn hozzatettem volna, bocsi azt hittem erre van az àllatkert. Tök olyan :D

2020. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
De pedig én nem hagytam magam igazából mert amikor már szakadt nálam is a cérna akkor megkérdeztem,hogy miért kell ordibálni. Visszaordított,hogy 3x szólt, mondtam,hogy be volt dugva a fülem és mutattam a fülest a nyakamban. Aztán még flegmáztak mindketten egy sort mikor megkérdeztem,hogy hol a panaszkönyv. Utána elhallgattak. Nyilván nem írtam volna bele mert igazából én hibáztam de szerintem ez nem lehet ok arra,hogy valak így beszéljen a másikkal.
2020. máj. 19. 10:58
 10/28 anonim ***** válasza:
58%

#8

Nem hiszem, nemrég velem is magából kikelve üvöltött a biztiőr a tescoban, mert 9:01-kor bementem volna az épületbe (nem magába a boltba), pedig én nem hallgattam zenét.

Sok dolgozónak állandósult "rossz napja" van, és ha neki az van, akkor nehogy már te jól érezd magad.

2020. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!