Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ram orditottak a boltban mert...

Ram orditottak a boltban mert veletlen bementem 9 utan?

Figyelt kérdés

Ma teljesen nem voltam fejben ott ahol es amit csinalok ezert befordultam a sparba 9:15kor. A biztonsagi or nem mondott semmit es en pedig csak mentem. Le sem esett,hogy nem mehetek be. Kozben zenet hallgattam es nem hallottam,hogy szolongatnak csak mikor ram orditott ket elado es akkor vettem ki a fulembol a fulest. Mondtam,hogy teljesen kiment a fejembol de a ket elado csak orditott tovabb velem mint a sakal. Az idos vevok is nekem estek, hogy menjek ki. Nem azert mentem be basszus mert nekem nem fontos mas egeszsege vagy mert felelotlen vagyok hanem mert epp a koronavirus tesztemre siettem egy maganklinikara azert,hogy hetvegen haza tudjak menni 2 honap utan a szuleimhez...es azon agyaltam,hogy nincs kesztyu nalam mert otthon felejtettem es nagyon gyorsan vennem kell. Teljesen elfelejtettem,hogy nem mehetek be a boltba 9 utan. Miert kell mas emberrel konkretan orditani es ilyen ordenare modon beszelni? Nem szandekosan mentem be abba a szaros boltba hanem mert egyszeruen elfelejtettem,hogy nem szabad. Csak akkor hagytak beken mikor megkerdeztem,hogy hol a panaszkonyv. Tudom,hogy en hibaztam es figyelnem kellett volna,hogy nem mehetek be de miutan eszrevettem meg akkor is gusztustalan modon kiabaltak. Kijottem a boltbol es konkretan elsirtam magam...meg most is sirok. Amugy is extra erzekeny vagyok de ez iszonyatosan megviselt. Ugy erzem magam mintha egy bunozo lennek aki nem torodik masok egeszsegevel es aki megerdemli,hogy igy kiabalnanak vele.


23/L


2020. máj. 19. 10:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
24%
Jól van, szard már le, most egész nap ezen fogsz kattogni? 😃
2020. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Igen mert rosszul esett...
2020. máj. 19. 11:03
 13/28 Mr.Q77 ***** válasza:
63%

Nem vagy rossz ember. Már csak azért sem mert látszik hogy zavar a dolog és valahol ki kellett írnod magadból ;)


De minden éremnek 2 oldala van.

Amit most elmondtál abból a boltban senki nem tudott semmit, csak annyit láttak hogy bejött az 56. fiatal "suttyó" '2 előtt ... aki le se "sz@rja" őket hiába beszélnek hozzá ...


persze odamehettek volna és megkocogtathatták volna a vállad hogy figyeljél már ... stb.


Őket is meg lehet érteni, és téged is.

Lépj túl rajta...

2020. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Mint mondtam eleg erzekeny vagyok es velem nem kiabalnak soha mert nem adok ra okot. Altalaban en vagyok aki elore engedi az idoseket, szep napot kivanok a boltban direkt azert,hogy ne legyen fos monoton a napja az eladonak es basszus egyszer elfelejtem,hogy nem mehetek be es igy ramformednek. Ertem,hogy szar napja volt de engem megvisel ha kiabalnak velem.
2020. máj. 19. 11:05
 15/28 anonim válasza:
59%
Szia. Sajnálom,ami történt. Bűnözőnek semmi képp ne érezd magad,hisz csak elfeledkeztél, hogy nem mehetsz 9-kor. Bűntudatod se legyen, inkább az eladóknak kellene, hogy bűntudatjuk legyen. Én múlt héten jártam így, elnézést se tudtam kérni, mert úgy ordítottak. Nem kell velük töródni, Te is emberből vagy, minden ember tévedhet. Legyen szép napod! :)
2020. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
39%

#10

Igen az eladok alapbol àllatok, mindig vigyorogni hajbokolni kell nekik, hogy képesek legyenek munkaidejükben egyaltalan kulturàltan kiszolgàlni.Mert ez alapbol sincs meg sok esetben.


En ezert is kezelem öket kedvességgel humorral incidensek esetén, mint egy pszichologus.ugy kell hozzajuk beszelni mint a tombolo hülyékhez, addig nyugton maradnak ugyanis.


Tisztelet a kiveteleknek persze

2020. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
21%
Nem kell itt belemagyarázni, hogy kinek milyen rossz napja volt, meg milyen szar élete lehet. Te magad írtad, hogy zenét hallgattál fülhallgatóval. Valószínűleg azért ordítottak, mert előtte háromszor hiába szóltak. Máskor tedd lehetővé a kommunikációt.
2020. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
47%

1. Olyankor mentél be, amikor nem lenne szabad.

2. Bedugtad a füled, nem hallottad, amit mondanak.

3.Amikor meg halgosak lettek, hogy mégis meghalljad, akkor felháborodtál.


Ez három olyan pont, amiben te hibáztál és utána még te vagy megsértödve????

2020. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
83%

Múltkor engem a Rossmannban vett elő egy frusztrált eladó. Sminket akartam venni testvéremnek, a teszterek ugye nincsenek kint, ezért Googlen nézegettem képeket, hogy mégis melyik árnyalatot válasszam. Ki is választottam kép alapján, levettem a terméket a polcról és kinyitottam, hogy meggyőződjek róla, hogy nincs-e kipróbálva (ki szokták nyitni a nem tesztereket is). Erre nagy léptekkel odajött hozzám az eladó és elkezdett kiabálni, hogy hogy képzelem, járvány van stb. Mondtam neki tök nyugodtan, hogy én ezt a terméket meg szeretném vásárolni, és előtte megnéztem, nincs-e kipróbálva véletlen, hiszen járványhelyzet van, meg amúgy is. Erre ott mutogat a piros cetlire, hogy "nézze, ide van írva nagy betűkkel, hogy járvány van". Megkérdeztem, hogy akkor miért kiabál az arcomba és miért nem tartja a másfél méter távolságot?

Erre arrébb ment és megvető pillantásokat vetett többször is, amikor elmentem mellette még az üzletben. :D

Engem nem hatott meg, meg kell keményíteni magad. Sajnos tényleg egy rakás frusztráció van a legtöbb emberben, amit rázúdíthatnak másokra, ha egy kis hatalomhoz jutnak.

Egyébként én lehet, beírtam volna a helyedbe a panaszkönyvbe. Tudod, kivel ordítsanak. Az érthető, hogy nem hallottad és ezért hangosan szóltak, de miután kivetted a fülest és látták, hogy együtt is működsz, mi szükség volt rá? Onnantól kezdve csak parasztkodás volt.

2020. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
72%

#17

#18


Írja a kérdező, hogy kivette a fülest, és utána is ordítottak vele. Akkor már nem a zene tehet róla. :)

2020. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!