Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lessz igy? Aggódjak?

Mi lessz igy? Aggódjak?

Figyelt kérdés
29 vagyok nemsokara 30 és nincs se barátnőm se gyermekem es anyagilag is rossz passzba vagyok.kilátástalan helyzetbe kerültem. Félek hogy nemtalálom meg azt aki fog szeretni engem igyis ,és nemlessz gyerekem, nemlessz családom ,és remeteként fogok meghalni. Mostanába sokat stresszelek ezen sokat csalódtam megkeseredett lettem.. nemtudom mi lessz, saját lakásom sincs. Átlagos vagyok . Aggódjak? Mit tegyek? Ennyire padlón nemvoltam egy jó idelye csak a baj ért ,és egyre jobban szorul a hurok. Nagy bajba vagyok?

2020. ápr. 26. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
fejben mindenképp bajban vagy. Amúgy meg próbálj kitalálni valamit. NEm egyszerű, de mérd fel a helyzetet és akciózz
2020. ápr. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha van kedved írj, kitalálunk valamit hogy jobban legyél
2020. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Barátkozz munkahelyen vagy bárhol.

Keress hobbit.

Meglévő barátokkal/családtagokkal tartsd a kapcsolatot.

Csináld azt, amihez kedved van.

Lehet, hogy a munka/munkahely is rontja a kedved. Keress olyan munkát, amit szívesen csinálnál. Keress olyan munkahelyet, ahol szívesen dolgoznál.

A netes ismerkedés megkönnyíti az emberek életét. Vannak weboldalak, ahol könnyebben tudsz párt keresni magadnak.

2020. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!