Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan élitek meg a rém...

Ti hogyan élitek meg a rém híreket? Csak nekem ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
Például ha azt hallom a hírekben hogy egy (gyereket) kislányt meg erőszakoltak és aztán elásták és ráadásul egy fiatal kb 13-17 fiú teszi ezt olyankor ti hogyan élitek meg ? Én nehezen Mindig arra gondolok hogy ezért nem lesz sohasem gyermekem mert nem lehetek majd mindig ott hogy megvédjem! Már csak maga a tudat hogy ilyen emberekel vagyunk ősze zárva a földön! És mondhatja bárki hogy ezzek a dolgok mesze vannak tőlünk távol. de annak azt üzenem hogy itt Magyarországon fel darabolta egy felnőtt ember a szerelemét és aztán gulyást főzött belőle! Szó szerint!!! Szerintetek mennyire normális hogy ezzeket a dolgokat nehezen tudom feldolgozni? És szeretném elfelejti de mindig lehet sajnos hallani ilyen híreket világában! Egyébként már emberek közé sem merek menni emiatt!
2020. ápr. 25. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű: nem nézek Híradót, annak a fele ebből áll.

Hírportalokon nem olvasok ilyen híreket.

2020. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Attól hogy nem olvasom el attól még ezek létező dolgok és valósak maradnak! Ha nem tudsz valamiről az nem jelenti azt hogy nincs!
2020. ápr. 25. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Addig nem érint meg, amíg nem tudom ki az áldozat, addig olyan idegennek hat. De mindig utánanézek neten, mindig vki odaírja a nevet, megnézem a hozzátartozókat. Egy volt osztálytársamat is megölték 10 éve, azóta szoktam ezt csinálni
2020. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha idegen ha közeli rokon engemet akkor is meg tud érinteni! Nem értem az emberekben hogy lehet ennyi végtelen rossz undulat!
2020. ápr. 25. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem egészen normális. Pszichológiai értékrendbe az esik bele, ha nem hagy hidegen, de nem törsz bele az efféle hírekbe.


Javaslom a pszichológust, aki a helyes útra tudna téged terelni, mert ez már látszólag fóbiába csap át nálad.

2020. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"És mondhatja bárki hogy ezzek a dolgok mesze vannak tőlünk távol. de annak azt üzenem hogy itt Magyarországon fel darabolta egy felnőtt ember a szerelemét és aztán gulyást főzött belőle!"


Áldozathibáztatás nélkül mondom, h nem csak az az ember volt gázos, aki gulyást főzött a szerelméből, hanem az is akiből gulyást főztek. A lelkileg egészséges emberekkel többnyire nem csinálnak ilyeneket. Tehát nem kell ettől félni. Ha a csávó nem főzte volna meg a szerelmét, akkor az lehet, hogy a még meg nem született gyerekét főzte volna meg. Tehát, lehet, hogy még így is jobban jártunk. Az egyik meghalt, a másik böribe ment.


Persze, akárhogy lehetett, de a lényeg az, hogy a legtöbb esetben tényleg nem arról van szó, hogy volt a csúnya gonosz ember, aki csúnya dolgokat művelt az angyalkával.


Persze ilyen is van, de szeretném hinni, hogy kevés, mert az már nekem is sok.

2020. ápr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, és akkor gondolj bele, hogy engem így neveltek, hogy egész gyerekkoromban rettegésben éltem, hogy elrabolnak hazafelé az iskolaból, mert az idősebb női rokonok ilyen történetekkel ijesztgettek. Nagymamám még 16 évesen sem engedett volna egyedül át az úton, úgy, kisvárosban lakunk, nincs is forgalom.
2020. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!