Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább, amiért...

Mi volt a legdurvább, amiért valaha büntetést kaptatok, akár otthon, akár az iskolában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma a kezembe akadt a régi ellenőrzőm, arról jutott eszembe a kérdés. Ha látok egy-két választ, én is leírom a legdurvábbat. Azért nem elsőként, mert tényleg durva.


2020. ápr. 25. 15:12
 1/10 anonim válasza:
13%
Sose kaptam büntetést
2020. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy éred gyűjtöd az ötleteket hogy mit hazudj.
2020. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A büntetések amiket kaptam azok szinte nullák voltak. Volt egy fegyelmi megrovásom. Azthittem,hogy a doki szünetre írt ki,ezért átjavítottam én a hülye fejemmel,aztán rájöttem,hogy nem kellett volna,mert úgy volt a jó :D végem van. A fegyelmi kegyetlen volt. Magyaránt okirathamisítás.
2020. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"akár otthon"

A szüleim kiabáltak velem egy-egy rossz osztályzat miatt, de ennél nagyobb büntetést sose kaptam.


"akár az iskolában?"

Kollektív büntetésként kémia röpdolgozatot írattak velem, amire abszolút nem készültem.

2020. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az okát nem tudom, de az élet folyton bűntet.
2020. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Második válaszoló, kinek kéne kitalálnom olyan tetteket, amiért büntetést kaptam?


Suliban egyszer kaptam, majdnem ki is rúgtak, persze ha igen, érthető lett volna:

16 voltam, két óra közti szünet az udvaron.

Az udvarnak volt egy olyan része, ahova el lehetett bújni a tanári szemek elől, ha a tanár épp nem az udvar egy bizonyos pontján volt. Ezen a helyen egy 17 éves fiú meg akart verni egy 15 éves lányt, pofon is vágta.

Mindig is azon a véleményen voltam, hogy pasi nőt ne üssön meg. Elborult az agyam, odamentem, a földre küldtem, majd eltörtem az orrát. A fiú átment másik iskolába ezután.

Az igazgató elég hosszan beszélgetett velem, az osztályfőnököm szintén. Nem tágítottam, hogy egy ilyen ember nem érdemel mást. Végül azért, mert valaki védelmére keltem, és mert osztályelső voltam, megúsztam egy igazgatói intővel, meg év végén a magatartásjegy nem ötös lett...

Ja és a lány volt az első barátnőm, érettségi évében szakítottunk, de máig barátok maradtunk, ma is kérek tőle tanácsot, hogy a nők mit hogy gondolnak. :D


22/F

2020. ápr. 25. 16:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
amiért csak lehetett. cigizés, balhézás, verekedés, minden volt. egyiket se bántam meg soha. :D tanárnak visszapofázás, padfirkálás... hú, de hiányzik :D
2020. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%

Otthon szinte mindenért verés járt. Olyasmiért is, hogy állítólag nem mosolyogtam elég kedvesen a szomszédra meg ilyenek. Dolgozatoknál ahány pont hiányzott a maxhoz, annyi pofon vagy suliból hazafelé ahány percet késtem, annyi pofon.

Iskolában általánosban kaptam egy osztályfőnökit, mert volt egy srác aki minden reggel beleordította az arcomba hogy csúnya vagyok és egyik nap elkaptam és belevertem a fejét az ablaküvegbe, ami betört. Meg a gyerek feje is. És persze bejött apja-anyja és engem büntettek meg.

Gimiben meg kifogtam egy angoltanárt, aki random egyeseket és szaktanárikat írt be olyasmikért, hogy fekete póló volt rajtam vagy hogy angol felirat volt a pólómon. 4 év alatt vagy 50 szaktanárim volt ezek miatt.

2020. ápr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hétévesen aláírást hamisítottam.

Lógtam a suliból a legjobb barátnőmmel tíz évesen, osztályfőnöki beírás.

Egy cigánylány ellopta két tollamat (rajta volt a nevem), én visszaloptam, mire ő beköpött a tanárnak, aki elbeszélgetett velem.

Meg volt egy tanárunk, aki szeretett random egyeseket osztogatni. Otthon felejtett füzet, egyes. Beszélgetés órán, egyes.

2020. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rugdostam a kukákat es el is törtek,késtem a tesi óráról 16 percet mert nem volt kedvem futni,énekóráról 4 percet késtem mert kint telefonáltam,piszkaltam pár fiút és ezért is kaptam már

Otthon eltörtem 1 széket és akkora verést kaptam hogy a fenekemen es a karomon is látszódott

2020. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!