Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szabályozható le, hogy...

Hogyan szabályozható le, hogy ki milyen zenét hallgasson?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm a suliban, aki járt egy sráccal. Emlékszek, nagy volt a szerelem köztük. A lány, annyira szerette a sràcot, hogy megszabta neki, hogy olyan zenéket hallgathat, amiket nem csajok kèszìtettek, a számoknak a klipjeiben sem szerepelhetnek nők. Én csak pislogtak, mikor emiatt alakult ki vita köztük. Ti is ennyire lekorlátoznátok a környezetetekben lévők èletét? 20/N
2020. ápr. 23. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális se a csaj, se fiú. Normális ember ilyenkor rég szakít
2020. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

És ezt mégis hogy valósítaná meg? Gondolom nem együtt éltek


De egyébként idióta a csaj

2020. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a szeretet jele... Ha valaki ennyire korlátozni akarna, az egyetlen normális reakció a kapcsolat azonnali megszakítása, egészséges ember nem tűri ezt el.
2020. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez abnormàlis. Semennyire nem korlátoztam soha senkit, még annak idején az élettársamat sem, inkább ő korlátozott engem. Ez nem szeretet, hanem birtoklási vágy. Ajánlom Dr. Csernus fellépéseit ezzel kapcsolatban.
2020. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Bekapcsolod a rádiót, szinte kizárt, hogy ne hallanál ilyet. Aztán ha kimész az utcára, könnyen belebotlasz lány előadókba, nekem bő egy éven belül hatba is sikerült. Aztán ha maga a párod is énekes... Furcsa lenne, hogy a közönség elé kiáll, de téged onnan kizavartat, mert nem hallhatsz lány előadót. Najó, az utolsó példa már nagyon abszurd, csak elszálltak a gondolataim.
2020. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Baromság :D a csaj valami extrém féltékeny lehet. Ez nem szerelem, hanem birtoklási vágy.
2020. ápr. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugye szakítottak? Vagy a fiú olyan hülye volt, hogy bele is ment?
2020. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!