Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem kézbe az életem?

Hogyan vegyem kézbe az életem?

Figyelt kérdés

Annyira tetszenek azok az emberek akik úgymond a semmiből feltörtek és eljutottak valahonnan valahová. Én is ilyen szeretnék lenni, csak fogalmam sincs hogyan kezdjem. Nem tudom mi az első lépés ahhoz, hogy sikeres, független emberré váljak majd. Tudnátok tanácsot adni ebben? Ha van tapasztalatotok, szívesen meghallgatom azt is! Válaszotokat előre is köszönöm!

16/L



2020. ápr. 21. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

"Új életet kezdek. Ki fogom hozni magamból a maximumot, és időt, energiát sutba vágva fogom kihasználni az összes bennem rejlő potenciált. Összeállítottam egy alaptervet hozzá, mit gondoltok róla?"


Ezt a kérdést nézd meg. Nem tudok telón linket másolni bocsi.

2020. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

pl kezd azzal, hogy nem mástól várod a megoldást a saját problémáidra.


Kézbe vétel ott kezdődik, hogy megfogom a kalapácsot és a szöget, és nem a másikat kérdezgetem, hogy hogyan kell megfogni.

2020. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2es válaszoló, miért baj az ha kérdést tesz fel? Nem azt kérdezte mit csináljon, hanem hogy hogyan.

Kérdező, az első lépést már megtetted. Ajánlom hogy olvass sokat, olyan témákban ami érdekel. Nagyon sok olyan könyv van ami leírja, hogy hogy lett valaki sikeres, a semmiből. Nyugodtan veheted más életét alapul, nem azt kell tenned amit ők, egy idő után ki fog rajzolodni számodra, egy cél, és onnantól fogva tudni fogod mit kell tenned. Azt tudnod kell, hogy a gazdag és sikeres embereknek teljesen más a gondolkodásmodjuk, néz utánna. Pl ha nem tudod kezelni a pénzt, rossz dolgokba fektetsz be, nem tudod megtartani, úgy gondolsz a pénzre mint egy szegény ember, akkor még ha az oledbe is hull a siker, el fogod veszíteni.

16 éves vagy, még van időd bőven eldönteni, mit szeretnél. Azok az emberek akik sikeresek, nem az iskolában szerezték a tudásuk, (ez nem azt jelenti, hogy az iskola nem ér semmit) fejleszd magad, találni fogsz egy célt, és a siker jönni fog, ha teszel érte.

2020. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!