Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Még lehet jó életem 30 éves...

Még lehet jó életem 30 éves korom felett?

Figyelt kérdés

Most 28 éves vagyok de úgy érzem a 20 és 30 éves korom közötti időszakot nem hasznàltam ki. Nem voltam nyaralni, koncerten,moziban,csak úgy beülni kàvézni vagy teàzni a baràtnőkkel stb. Csak ültem suli aztàn munka utàn otthon a 4 fal között. De ràjöttem,hogy mikor öreg leszek nem lesz mire visszaemlékezni a fiatalsàgomból csak arra hogy ülök otthon. Ezért szeretnék vàltoztatni az életemen. Persze nem most hanem ha vége a jàrvànynak. Szeretnék elmenni szép helyekre kiràndulni meg nyàron fagyizni,kàvézni stb. Bàr egyedül nehéz lesz de megpróbàlom. Pénzem se sok van mert nem olyan jó munkahelyem van.


28/N


2020. ápr. 4. 08:47
 1/5 anonim válasza:

Persze, amiket leìrtàl bàrmikor megvalósìthatóak. Ha újra ovis szeretnél lenni, vagy a gimi szépségkirálynője, azokat màr nehezebben lehet kivitelezni, de amiket ìrtàl azok jellemzőek minden korosztàlyra szinte. Sok pénz se kell hozzà annyira.


27/F

2020. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 30 felett kezdett el igazán jó lenni az életem.

Pedig előtte sem panaszkodhattam.

2020. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Persze.

Most a vírus miatt lesz időd tervezgetni mit-merre-hol csinálnál :)

Sok sikert!


24/F

2020. ápr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
nyaralásból sem fogsz semmire sem emlékezni 35 év múlva.
2020. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik. Indulj el a változás útján!
2020. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!