Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » GITÁRVÁSÁRLÁS! Életem első...

GITÁRVÁSÁRLÁS! Életem első gitárját fogom megvenni a közeljövőben - de milyen legyen, hol vegyem és mennyiért?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


25 éves fejemmel végre anyagilag és emberileg is eljutottam oda, hogy megszülethetett az elhatározás: én bizony megveszem életem első gitárját!


Nincsenek nagy vágyaim sem a hangszerrel, sem a jövővel kapcsolatban, szóval nem világhírű zenész akarok lenni, egyszerűen csak szeretnék igazán jól megtanulni játszani, ha úgy adódik, akkor csak előkapva a hangszert, elnyomni valamit, értitek.

Hobbiként tekintenék a dologra, de azon belül viszont nagyon komolyan venném! :)


Első nekifutásra egy olyan 30, maximum 40 ezer forintot lennék hajlandó áldozni erre, ez lenne a keretösszeg.


A kérdésem az ezek után az lenne, hogy milyen MÁRKÁJÚ gitárt, HOL és MENNYIÉRT érdemes venni? :)


A segítségeteket előre is köszönöm szépen!!! :)



2013. jún. 23. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
www.hangszerdiszkont.hu/
2013. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez így túl általános.


Elektromos vagy akusztikus, ha akusztikus, akkor nejlon vagy fémhúros az elképzelésed?

Milyen stílusú zenéket játszanál?

2013. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Basszus, de igaz!!!


Akusztikusra gondoltam, most már azt mondom, hogy fémhúrosra, mert állítólag azzal sokkal több lehetősége van az embernek, sokkal több mindent tudsz értelmesen eljátszani és az, hogy az első néhány hétben jobban fájnak az ujjbegyeid egyáltalán nem nagy áldozat. :)


Alapvetően pop rock, pop punk stílust tudnék megnevezni, ha szükséges, de szeretnék mindenfélét tanulni.

De mondjuk első körben Paramore-dalokat, ha megtanulnék...az már nagy fegyvertény lenne! :)

2013. jún. 23. 19:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Cort AD810, Fender CD60, ezeknek érdemes utánanézni. Ezek 30 körül vannak.
2013. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem Stagg Wester gitár van, azzal kezdtem. Jó döntés, hogy mindjárt acél húrossal kezdesz.
2013. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonime válasza:
fender
2013. aug. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!