Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi arra a garancia, hogy...

Mi arra a garancia, hogy nincs rengeteg koronavírusos beteg, aki kigyógyul a betegségből úgy, hogy a nagyon enyhe tüneteket, vagy semmilyen tünetet sem érez magán?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Semmi, ők is elmondták. Sok ilyen van.
2020. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs rá, de ez nem is titok.
2020. márc. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ezért van, hogy mindenkinek óvatosnak kell lennie, és be kell tartania az alap szabályokat, mert nem tudhatod hogy te magad nem vagy e fertőzött.
2020. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki hirtelen belázasodik magas lázzal hétvégén se csinálnak semmit. Háziorvos adhat csak beutalót kórházba tesztre, az meg ilyenkor nincs. A mentős meg azt mondja, hogy nem visznek be senkit inkább, mert ha esetleg nem koronavírosos, akkor ott biztos az lesz + ott se fognak tesztet csinálni. Ez bizony nem urbán legenda, most történik a barátnőmmel, mikor sok ilyen esetet hallottam, én is azt hittem, hogy kamu, de sajnos ez a magyar valóság. 10k teszt eddig összesen? Röhej más országban félnap alatt csinálnak ennyit nem 2 hónap alatt és nem 60x ekkora lakosú országról van szó.

A külföldről hazajött magyar állampolgárok karanténja is kamu. Minden ismerősnél ez volt és az elmúlt 2 hétben, hogy még szólni se szólnak, hogy öreg vonulj házi karanténba!

Olyan dolgokból is hiány van, amiből mostanra nem lehetne már és még sorolhatnám.


Szerintem is a legrosszabb dolog ilyen helyzetben indokolatlanul bírálni a kormányt, ilyenkor tényleg összefogás kell, de most nem csak a lakosok, de a kormány is hatalmasat bukott. Rengeteg koronavírusos fertőzött van ma hazánkban. Köztük igen valószínű, hogy én is, csak tünetmentesen. Én nem is fogok sehova menni. De a lényeg, hogy az emberek, de legfőképpen a kormány teljesen leszerepelt. Az adókedvezményekről, amik nyilván inkább jók, mint ártalmasak jelenleg meg annyit, hogy 1 hónap alatt 6 hónapos vogyaztás volt jelenleg és ráadásul emelt áron sok termék tekintetében, mindezt a világ legmagasabb áfája mellett. Szóval most folyt be rendesen pénz a kasszába, szóval szentet ne csináljunk a honatyákból!

Ezt nem politizálás céljából írtam, hanem segélykiáltás gyanánt. Rohadt nagy baj van és szinte semmit nem tesznek a propagandával ellentétben. A nyugdíjasokat se figyeltél, hogy betartják e, egy darab rendőr sehol, a beígértekkel szemben.

2020. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemhogy garancia nincs rá, hanem konkrétan már hetek óta mondják, hogy a fertőzöttek 80-85 feletti %-án átmegy tünet nélkül vagy enyhe tünetekkel. Pontosan ezért kell a kijárási korlátozás, mert már most is lehet vagy százezer fertőzött, de lehet már egymillió is az országban csak nem veszik észre magukon főleg így télen a nátha, megfázás és influenza korszakban. Ezért baromság a globális tesztelgetés, felesleges pénz, energia, és időrablás, a világ háromnegyedén át fog menni úgyis, ezen mit kell méregetni, lesz egy halom pozitív eredmény és kész. Mérni globálisan csak ott van értelme, ahol ez is segíti a gócpont megszüntetését, Kína, Olasz stb., elővigyázatosság szempontjából pl itthon teljesen felesleges.
2020. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!