Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem lesz az olyan embernek...

Nem lesz az olyan embernek üres az élete, aki nem, vagy csak alig jár el bulizni? Mire fog emlékezni később?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.

Aki azt hiszi, hogy a buli mértékben lehet mérni az élet tartalmasságát, az végtelenül együgyű.

2020. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Emlékezhetek kirándulásokra, utazásokra, társas délutánokra, a szobrokra, rajzokra, amiket elkészítettem, a beszélgetésekre, a filmre, amit együtt néztünk családommal, barátaimmal, sétákra, hülyéskedésekre a parkban, egy rögtönzött focimeccsre vagy kidobóra, közös vásárlásra, játszótéren bandázásra... soroljam még?
2020. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"a szobrokra, rajzokra, amiket elkészítettem"

"a filmre, amit együtt néztünk családommal"

"hülyéskedésekre a parkban"

"közös vásárlásra"


Ne haragudj, de ez iszonyat lúzerség. :D

2020. febr. 8. 21:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, de miért?
2020. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem, mert lehet olvasni, művelődni, tanulni, képzésre járni helyette.
2020. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal üresebb azoknak az élete akiknek bármi nemű kikapcsolódás, szórakozás kimerül abban, hogy "oszt vótá fenn szombaton?"
2020. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annak az embernek üres az élete, aki ráér olyanokon filozofálgatni, hogy aki nem jár bulizni az mire fog majd emlékezni. Na ez looserség!
2020. febr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a lúzerség, hogy képtelen vagy elfogadni, hogy másoknál mások számítanak értéknek, mint a te k_urva laza bulizgatós kis életmódod.
2020. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A rengeteg ökörködésre a haverokkal, barátokkal, munkatársakkal, a közösen megnézett filmekre, sorozatokra, zenékre, történetekre, és még sok más, emlékzetes dologra.
2020. febr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a lúzerség abban, hogy valakinek nem az üres bulizgatásról szól az élete, hanem az alkotásról és a tartalmas társalgásról, közös programokról?


Aki végigbulizza a fiatalkorát mire fog emlékezni?


Meséli maj az unokának, hogy képzeld, minden szombaton ittunk és csapattuk a haverokkal? Hogy minden szombat erről szólt?


Nem olvastam semmit, nem láttam világot...

De cserébe minden szombatom ugyanazzal telt, buliztam, mint állat.


Na ez a lúzerség :D

2020. febr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!