Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek a vezetés...

Szerintetek tetszek a vezetés oktatómnak?

Figyelt kérdés

Az oktatóm mindig dicsérget a külsőm és a vezetésem is.. Sokszor megsimogatja a combomat, nevettet, kedveskedik, becézget.

A mostani órámon megsimogatta a hajam és mondta, milyen puha.. És hogy olyan cuki vagyok úgy megölelgetne. Azt mondta én vagyok a kedvence és plusz órákat vetetne velem, hogy többet legyünk együtt. Szerintetek tetszem neki vagy ez csak a szokásos oktató flört?



2020. febr. 7. 20:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Itt szerintem szó sincs arról, hogy a comb simogatás tetszik-e...
2020. febr. 8. 09:03
 12/19 anonim ***** válasza:
35%

Az én oktatómnak is én voltam a kedvence, mondjuk simogatni nem szokott, csak becézgetni meg kedveskedni. 82 órát vezettem vele összesen, de nem azért, nekem tényleg ennyi kellett. Amikor átmentem, azt mondta hogy soha többet nem találkozunk. Egy hónappal később még vettem tőle egy órát benzines autóval is, mert dieselen tanultam, akkor mondta hogy hiányoztam neki. Azóta sokszor találkoztam vele a forgalomban, most így egy évvel később beszéltem is vele egy parkolóban. Nagyon örült hogy találkoztunk, persze én is örültem, megjegyezte a rendszámomat és mondta hogy majd be szeretne ülni mellém egy körre :D


Volt osztálytársam mesélte hogy az oktatója váltás közben rátette a kezét az ő kezére és mondta hogy milyen puha. Ez már inkább hasonlít a te esetedhez, ezek szerint tényleg van ilyen hogy "szokásos oktató flört" :D Lehet hogy tetszel neki, de ha van családja, nem hiszem hogy ilyen szándéka lenne veled.

2020. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
0%

meg akar rettyinteni


ha van családja, ha nincs

2020. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
19%
dugi
2020. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
12%
Miért, mi van akkor ha azt mondjuk meg akar fektetni? akkor rácuppansz? Ha azt mondjuk nem azért fogta meg a combodat, hanem mert nem tudta hova tenni a kezét, akkor nem cuppansz rá? Menj cuppanj rá. Ha tudat alatt ez kell neked hoghy valaki engedélyt adjon rá, akkor itt van , kabbe neki szia
2020. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
Eddig 15 hozzászólónak tényleg nem esik le hogy ez egy kitalált történet, trollkodás?
2020. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%

Az oktatok mindenkivel ki akarnak kezdeni.

Nem az szamit nekik hogy tetszik e a nö hanem csak annyi melyik vihetö egy körre. (Kiterjesztem ezt a taxisokra buszsoförökre is)

2020. márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos szerintem ez egyáltalán nem kamu kérdés, a legtöbb oktató ilyen. Biztos megy köztük a verseny, hogy kinek sikerül több tanulót megfektetni.

18 voltam mikor csináltam a jogsit, de nem gondoltam volna, hogy ilyen mértékű visszaélések vannak, mert az oktatók kapnak egy minimális hatalmat, és úgy gondolják ez feljosoítja őket bármire. Egy 40-es évei végén járó házas férfi volt az oktatóm, akiről minden elmondható, de a hűség nem.

Rendszeresen tett szexuális tartalmú megjegyzéseket és elég gyakran nyúkált arra, amerre nem kellett volna. Akármennyire is nem voltam partner ebben, elég gyorsan elfelejtette, hogy a nem az nem. Egy idő után már rettegtem odajárni, hogy mikor fog tovább lépni a taperoláson. Mai eszemmel kb az első megjegyzésénél kellett volna rávágni a kocsi ajtót és többet a közelébe nem menni, de én is féltem attól, hogy keresztbe tesz nekem ezért. Kisvárosban tanultam és mondhatni ez az ember volt az oktatói társadalom egyik középpontja, aki kb mindenkivel jóban volt.

Szerencsére sikerült levizsgáznom és tovább lépnem ezen az egészen, de szörnyű, hogy az ilyenek szinte már természetesnek számítanak.

Nem a személyiséged tetszik neki, hanem az ami a lábad között van. Valószínűleg mással is ugyanezt csinálja, nem akar ő semmit csak egy menetet. És nem, az ilyenek nem változnak.

2020. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
88%

Lányok, ha ilyen történik veletek, szóljatok egy felnőtt bizalmasotoknak. Szülő, nagybácsi, tanár, akárki.


Még ha komolyak is a szándékai az oktatónak, ezt semmiképp sem szabadna az órái alatt csinálnia, ahogy pl. egy tesitanárnak sem.


Szülőként én tennék róla, hogy soha az életbe ne kerüljön többé felérendelt pozicióba, és ebből a lányomnak semmilyen hátrányos következményei nem lennének.

2020. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!