Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek a vezetés...

Szerintetek tetszek a vezetés oktatómnak?

Figyelt kérdés

Az oktatóm mindig dicsérget a külsőm és a vezetésem is.. Sokszor megsimogatja a combomat, nevettet, kedveskedik, becézget.

A mostani órámon megsimogatta a hajam és mondta, milyen puha.. És hogy olyan cuki vagyok úgy megölelgetne. Azt mondta én vagyok a kedvence és plusz órákat vetetne velem, hogy többet legyünk együtt. Szerintetek tetszem neki vagy ez csak a szokásos oktató flört?



2020. febr. 7. 20:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Meg akar fektetni.
2020. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
baba, te megfektetés tárgyát fogod képezni... :D
2020. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Lehet kenőpénz helyett kenőéjszaka is elég lesz, aztán az oktató intézi a biztossal. :D
2020. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%

Persze szokásos oktató flört, főleg ha elmúltál már 16 éves talán. Egyébként egy bizonyos kor fölött minden nő úgy kockáztat ahogy akar, de kétlem hogy egy tini sző nélkül hagyná, vannak nők akik egy ilyen megnyilvánulás után kiszállnak a kocsiból, és az még a jobbik eset, mert legközelebb lehet elkíséri valaki az órára.


Emberek vagyunk, tudni kéne kontrollálni magunkat, bár lehet csak én vagyok túl jófej, és lehet inkább oktatónak kéne mennem....

2020. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

"csak a szokásos oktató flört"


Jesszus! Van ilyen, hogy szokásos oktató flört?! Igaz nem vezetést, hanem mást tanítok. Egyetemen oktatok, sőt gyakorlatot is tartok olyan szakon ahol a hallgatók többsége 20 év körüli fiatal lány. Nem mondom, hogy némelyik nem néz ki jól, és így 30 év körül én sem tartom még öreg papának magam, de eszembe nem jutna soha ilyet csinálni egy tanítványommal se!

2020. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
32%
Ha ő is szimpatikus neked akkor dugjál vele egy jót!
2020. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Mivan? Ez komoly? Ha kényelmetlenül érzed magad, szólj rá. Ha továbbra sem hagyja abba, mehet a rendőrségi feljelentés. Ez nálam már a szexuális zaklatás kategória, főleg ha egyértelműen a tudtára adod, hogy hagyja abba, mert kényelmetlenül érzed magad. Nem kéne elbagatellizálni. A kommentelőknek is mondom. Így viszitek tovább ezt az undorító kultúrát, amikor a megerőszakolt nőtől azt kérdezik először, hogy "mineköltözöttígy"... Nyugodtan mehet a lepontozás. Férfi voltam amúgy.
2020. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%

11. Olvasd el a kérdést mégegyszer és lehet te is megérted.

"Sokszor megsimogatja a combomat.. megsimogatta a hajam. "

Szóval ez nagyon tetszik a kérdezőnek, nincs elbagatelizálva.

2020. febr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Miért hagyod, hogy ezeket tegye? Comb simogatás, fogdosás? Ha ezeket fogadod, egyértelmű neki, hogy következő alkalomkor a bugyiban fog már kotorászni a piros lámpánál.
2020. febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

#12


Olvasd el te még egyszer. Sehonnan nem derül ki, hogy tetezik-e neki, vagy sem. Nyilván te is az vagy, aki folytatja a nemi aktust, amikor nem kap egyértelmű tiltást, hanem csak egy enyhe fejrázást. "bíró úr, de hát tetszett neki"

2020. febr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!