Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ellazult állapotban mennyire...

Ellazult állapotban mennyire gyakoriak a hallucinaciok? Ti miket tapasztaltok olyankor?

Figyelt kérdés

Különféle relaxációs technikák elsajátítását szokták nekem ajánlani pszichés gondjaim miatt, de sose jött még össze. Tulajdonképpen rettegek, hogy ha ellazulok, akkor valami módosult tudatallapotba kerülök és hallucinacioim lesznek. Mennyire gyakori ez?

Van itt olyan, aki volt már autogen tréningen, vagy bármilyen relaxációs kurzuson? Ti miket tapasztaltatok ellazult állapotban?


2020. jan. 30. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Minden vegtagom bizsergett. Mintha megbénultam volna. (Ennek ellenére nem bénultam meg.) Nehéznek éreztem a testem. Mintha egy súly lett volna rámkötve ami visszafog, hogy ne szálljak el. Hihetetlenül nyugtató hatással volt rám. Bár én otthon meditálok néha.
2020. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!