Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik az élet apró örömei?

Mik az élet apró örömei?

Figyelt kérdés

Mondjuk, hogy sikerül egy vizsga? Finomra sikerül az ebéd? Nem vagyok beteg?


Mindenki azt mondja, hogy ne a rossz dolgokkal foglalkozak, hanem az "élet apró örömeivel"...


Szerintem ezek a dolgok nem váltják ki azt, hogy valaki nem szép, nincs párkapcsolata, vagy hogy azt érzi, hogy huszonévesen sehol nem áll az életben, senki sem gondol rá. Persze lehet arra is gondolni, hogy vannak akiknek sokkal rosszabb, pl. A halálos ágyukon fekszenek. Viszont én is fogok ott feküdni, én is leszek beteg, hozzám is eljön a vég. Csak az a kérdés, hogy az előtte lévő idő hogyan telt el, milyen lelkiállapotban voltam akkor. Nem hiszem, hogy akkor eszemben lesz az a finom ebéd vagy az a hülye vizsga.


2020. jan. 28. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Például amikor tejbegríz van a menzán.
2020. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha neked az nem okoz örömet, hogy egészséges vagy és nem halálos beteg fiatalon, akkor az agyaddal oltári nagy problémák vannak.

Te soha nem fogsz a madarak csivitelésének, napfelkeltének, az erdőben való sétának örülni, mert te a boldogságodat a külsődtől teszed függővé.


Rettentően szánalmas és buta vagy.


A saját életéért meg egyedül te vagy a felelős.

2020. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen hozzáállással sehogy nem leszel boldog, soha, akkor se, ha lenne párkapcsolatod, mert csak azt nézed, hogy mid nincs.
2020. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
És ha van párkapcsolatod, azt hiszed, attól non-stop boldog leszel? Nem. Ott is a kis örömök tesznek boldoggá. És sok nehézséggel is jár.
2020. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Jav. életedért..
2020. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Alvás, egészség, egy meleg tea-kávé, mértékletes étel, napi öröm a munkában, vagy egy napi jótett.
2020. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Jól leírtad,nekem az fog örömet okozni a halálos ágyamon hogy már sok szép dolgot átt éltem mondhatni ha kell akkor akár nyugod szívvel meg tudnák halni így huszas éveimben.
2020. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem pl. a jó könyvek, jó teák, jó kaják, a célok amiket elérek, az id amit jó emberek között és állatokkal tölthetek, utazások, rajzolás, sport. Nem kiváltani kell ezekkel a nagy örömöket, hanem ezekből felépíteni azokat.
2020. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bonyolult helyzet, én is csak 27 éves korom óta érzem jól magam. A családom borzalmas volt. 19 évesen költöztem el, de 7-8 évig eltartott mire kihevertem az addigi éveket. De sokan már egész életükre tönkremennek. Az egyik legjobb barátom is eléggé lecsúszott. Persze nem drogos, meg ilyenek, de ahhoz képest amilyen volt, meg amilyen lehetett volna... Szóval gáz De még ő sem reménytelen
2020. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
67%
puncit nyalni
2020. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!