Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beleszerettem a fiú barátomba?

Beleszerettem a fiú barátomba?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok mielőtt valaki félreértené.

Több éve ismerem és igazából azóta szeretem is.

De már úgy érzem hiába szeretem nem tudok a közelében lenni, annyira megakartam neki felelni több évig próbálkoztam konkrétan önmagam "elhagytam" kifordultam magamból, néha még hazudtam is, hogy jobbnak lásson mint ami vagyok.

Jó nagy hülyeség hisz ha nem azért szeret aki vagyok akkor mit akarok?

De igazából bármit mondtam/tettem sehogysem voltam jó.

Ez annyira lerombolta az önbizalmam, hogy jóformán már emberek közé sem szivesen megyek. Csak egyedül szeretek lenni a szobámban.

Ugy érzem már nem tudok vele beszélgetni sem, vagyis nem akarok mert azért érzem ennek sosem lesz vége.

Ő nem szeret ezt tudom.

Szerintetek ha csak simán letiltom mindenhonnan és eltűnök az életéből akkor ezzel lezárom?

Igazából nem tudom neki megírni, hogy mit érzek és, hogy ez nem megy nekem már.

Én már nem is keresem őt de ő olyan 2 hetente havonta szokott.

Mit tegyek?


2020. jan. 25. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nézd meg Jim Carrey, igenember című filmjét, a videán fent van.

Továbbá a barátoddal, ne tegyél semmit, az, hogy két hetente havonta megkeres, szerintem maximum ismerettség, és ha te nem viszonzod az érdeklődést, idővel magától is abbamarad!

A filmet nézd végig, aztán gondolkodj el az életeden!

2020. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Senki ne akarjon egy romboló kapcsolatban benne lenni, ami önfeladásra kényszeríti! ...és látod még így sem kellettél neki.

Mondanám, hogy hála Istennek, mert különben évekig, vagy egy egész életen keresztül játszhattad volna a színházat.

Szóval, szedd össze magad és adj lehetőséget magadnak arra, hogy megtaláljon az, aki a valós önmagadért fog szeretni!

"...simán letiltom mindenhonnan és eltűnök az életéből akkor ezzel lezárom?"

Csak tőled függ!

2020. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Marcell000 válasza:
100%
Keress barátokat, próbálj meg ismerkedni, esetleg neten valahol. Nem feltétlen kell letiltanod, elég ha eltereled a gondolataidat, mással foglalkozol, új hobbit találsz magadnak(ott is ismerkedhetsz). Egy apró lépés afelé, hogy "jobb" életed legyen :D
2020. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászolásokat! Főleg az első kettőt esküszöm a könnyeim is potyognak, de köszönöm tényleg! <3 természetesen ment mindenkinek a zöld kéz
2020. jan. 25. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
neked mindenekelőtt saját magadat kellene megszeretned :)
2020. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem az igenember című filmet nagyon jó film. :)
2020. jan. 25. 23:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!