Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha beleszerettem...

Mit tegyek, ha beleszerettem a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés
Középsuliban vagyunk, egy osztályban, lassan 3 éve, legjobb barátok jóban rosszban! Fiú lány barátság ugye, mindig van egy gyengébbik fél, aki beleszeret a másikba, na hát ez én volnék! Nagyon beleszerettem, de.. érzem, hogy ő a legjobb barátság miatt (is), nem szeretne többet! Nagyon fáj amikor más fiúkról beszél, de csak a legjobb barátja vagyok, ezért azt is meg krll beszélni vele! Kockáztatni félek, feltenni mindent egy lapra! Vagy összejön, vagy a legjobb barátságnak is vége, és ülhetek vele a 4 fsl között még másfél évig! Vélemények? Tudom, hogy hagynom kéne, de nem tudom. Nagyon szeretem. Vélemények?

2019. febr. 3. 13:50
 1/3 A kérdező kommentje:
17/F
2019. febr. 3. 13:51
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy lapra minden ha helyedben lennék.
2019. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a fontosabb, a barátsága vagy hogy összejöjj vele? Ha a barátsága, ne kockáztass. Ha nem, próbáld meg, de ha nem sikerül annyi az egésznek.
2019. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!