Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kerültél már kellemetlen...

Kerültél már kellemetlen helyzetbe olyasmi miatt, amit nem is tettél meg?

Figyelt kérdés

Úgy értem, azt hiszik rólad az emberek hogy csináltál valamit, amit amúgy nem csináltál. Pl. Tolvajnak hisznek.


Ha volt veled ilyen, mi történt?


2020. jan. 23. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Külföldröl jöttem haza magànbusszal. Tele volt kétes erkölcsü növel..

Nos a taskam felsö részében ahol az ekszereim is voltak kerestem labellot közben egy részeges csaj nagyban figyelte mi van a taskamban.

Kiszàlltunk benzinkuton enni inni stb es ö nem, aztan mindenki vissza a buszhoz.


Es aztàn utközben egyszercsak szolnak elölröl hogy ott van egy sàl meg karika fülbevalo ahogy meglattam felkialtottam jé ez az enyém, es visszaadtàk. Nem ertettem hogy került oda.

Akik visszaadtàk elkezdtek agyalni azon mit keresett elöl a sàlam tuti azt hitték hogy körbejartam a szemelyes holmijaikat, mivel en sem ertettem meg sem tudtam magyarazni.


Aztàn összeàllt a kép kb 2 nap mulva bennem hogy tuti a reszeg csaj aki a buszban maradt atkutatott es rajött hogy csak csori bizsuk vannak nalam es egyszerüen szétdobàlta a buszban. (Amugy is nagyon deviansan viselkedett azaz igazi "alja"tipusu nö es büzlött a piatol)


Szoval igy jöttem en le ugy mintha en lennék a tolvaj es atkutattam volna mindenkit. Es meg sem tudtam volna magam vedeni ha ez miatt nekem estek volna. Csak mantraztam volna annyit hogy nem tudom hogy került mashoz a salam meg fülbevalom.

2020. jan. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

*szoval a magànvàllalkozos-busz "munkàslanyokat"is szàllitott oda vissza.


Ezek utan agyaltam azon hogy lehet jobb vonattal vergödni inkabb mindig ha utazgatok busz helyett

2020. jan. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Jah csak a vonat kb dupla annyiba kerül
2020. jan. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általános iskolásként közismerten nagyevő voltam. Állítottunk karácsonyfát és már előre azon hergelte magát mindenki, hogy vigyázni kell, mert én majd meg fogom enni az összes szaloncukrot. Annyit hallgattam ezt, hogy elegem lett és eldöntöttem, hogy azért sem eszem egy darabot sem, hadd legyenek boldogok. Így is lett, a fáról pedig egyszer csak eltűnt az összes. Persze senki nem hitte el, hogy nem én voltam. Gyanítom, hogy akik a leghangosabban támadtak, tudták, hogy úgyis mindenki rám gondol majd, így nyugodt szívvel bezabálták. :D Utólag vicces, akkor rosszul esett az igazságtalanság és még sokáig felemlegették.
2020. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!