Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vesz valaki manapság...

Miért vesz valaki manapság 70-80 millióért (de legyen 50-60 millió) lakást, amikor abból már tudna családi házat is venni?

Figyelt kérdés
Számomra érthetetlen, hogy miért választja valaki inkább ezt. Akkor már nem jobb lenne nyugodt környezetben, családi házban élni?
2020. jan. 20. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Én laktam mindkettőben, szerintem egy jó lakás sokkal nyugisabb.

Nekem mondjuk megéri a kertes, én szeretem, de nem értem, miért kellene mindenkinek ezt preferálni...??

2020. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
A gyerekkoromban családi házban éltem. Utáltam mert minden hétvégén valamit kellett csinálni (kertrendezés, kerítésfestés, a padlás rendberakása,...). Jelenleg egy saját lakásban lakom egy lakóparkban. Soha nem költöznék kertes házba.
2020. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Azert, mert egy ilyen lakas minden kenyelmet kiszolgal. Nincs gond semmire, csak elni kell benne.
2020. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell füvet nyírni, karbantartani, havat lapátolni, tetőt javítani, kutyát tartani lopás ellen, sokat fűteni, stb.


Megvan a lakásnak is az előnye.

2020. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Nincs időm a kerttel foglalkozni és egy óriási házat takarítani. Egy lakást könnyebb rendben tartani.
2020. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Belvárosban elég nehéz ennyiért családi házat venni. A lakások pedig többnyire a belváros vagy valami fontosabb csomópont közelében vannak. Így az utazás árán és idején sokat lehet spórolni.
2020. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Én mindig is kertesházban éltem, a jövőben is így lesz, mert kell a munkámhoz az udvar és a melléképületek de így is belátom hogy sokkal kényelmesebb egy jó lakás azért amit a többiek már leírtak. A nagyobb mérettel és "szabadsággal" több nyűg is jàr.
2020. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Ez a családi ház sokkal jobb, mint a társas a panelok korából származik. Ma már emberfüggő.

Egy modern, minőségi újépítésű simán kiszolgálja a család igényeit.

2020. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyik ok közel van , új nem kell felhuzni renovalni . Meg nem ernek rá rendezkedni stb . Másik lusták , megfontolatlanok , bedőlnek hogy latszólag kenyelmes . Ki vannak szolgaltatva a közössegi lét hatranyainak , zaj balhé lakógyűlés stb trógerek túlkapásainak . Saját telken epíthetünk garázst , barmit , ott súlyos penzért talan van fedett resz vagy nyitott parkoló .
2020. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
A szüleim kertes házban nőttek fel mindketten, a panel mégis kényelmesebb számukra, és közelebb van munka is. Én most panelban élek, de még jóval olcsóbban vettem, el tudnám képzelni magam kertes házban is, feltéve, hogy normális környéken van emberileg, és nem kell a munka miatt ingázni egy másik településről, mert nincs jogsim, a tömegközlekedésre meg mindig panaszkodnak az ingázók, akik azzal járnak.
2020. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!