Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj az ha nem megyek és...

Miért baj az ha nem megyek és veszek meg egy jobboldali könyvet?

Figyelt kérdés
Reggel szólt Apa,hogy menjek könyvesboltba és vegyek neki meg egy könyvet, monda a címét :trianon én meg erre mondtam, hogy nem, mert nekem nagyon sok ismerősöm van és ha meglátják , hogy épp ilyen könyvet veszek az akár a jövőmbe is kerűlhet, nem vagyok jobber és nem is tűnhetek annak. Direkt nem olvasok ilyen tartalmat nehogy véletlen reagáljak rá egy beszélgetésnél. Lehet troll-kamu kérdésnek tűnik, de én ilyen vagyok, ez a meggyöződésem nem tehetek róla, hogy sok embert ismerek.
2020. jan. 18. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nevetségesen túlreagálod. Egyrészt nem sokakat érdekel, hogy ki és milyen könyvet vesz, másrészt csak el tudod mondani, hogy "Édesapámnak veszem."

Hozzáteszem, az értelmes emberek, akiknek fontos, hogy ne egyoldalú legyen a véleményük, nem zárnak ki műveket a fejükből, hanem nyitottak más véleményekre is.

2020. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Trianon az történelem te szerencsétlen, nem jobb- vagy baloldali kérdés. Egy történelmi tény ami megtörtént, és semmi rossz vagy szégyellnivaló nincs egy erről szóló könyvben. Ha mondjuk a Mein Kampf-ot mondtad volna azt még megérteném, de egy Trianonról szóló könyvben a világon semmi rossz nincs.
2020. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Kamu
2020. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Szánalmas vagy. A könyvet pedig bele lehet tenni táskába, és ki látja, hogy éppen mi van nálad?
2020. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Gagyi trollkérdés. De ha komolyan gondolod az még siralmasabb
2020. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Amíg nem az a könyv címe hogy Trianon, avagy miként lázadjunk ellene vagy valami ilyen baromság, addig nyugodtan megveheted... trianon a történelem része. annyi eszed meg lehetne hogy fogod és elteszed egy olyan szatyorba amibe senki nem lát bele
2020. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

rendelje meg online

2-3 nap alatt házhoz hozzzák

2020. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ciki ha jártas vagy a történelemben? Vannak itt bajok..
2020. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!