Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemen mennyi könyvet vagy...

Egyetemen mennyi könyvet vagy füzetet kell nap mint nap vinni? (táska vásárlás szempontjából)

Figyelt kérdés
2019. aug. 12. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tankönyveket nem kell, max. nyomtatott formában, de az se mindig. Én egy vastag füzetet szoktam.
2019. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Könyv felesleges. Bár van, amikor a feladatgyűjtemény jól jön, de nélkülözhető. De ha viszel is, ez max 1-2 könyv.

Füzetnek meg a legpraktikusabb a 80 lapos spirálfüzet, aminek utána lefűzhetőek a lapjai, így csak egy füzetet kell hordani. Plusz számológép (ha olyan szak).

2019. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet függ attól, hogy melyik szakra jársz, nálunk általában elég egy füzet és egy toll. Vagy akár pár A/4-es lap egy mappában, amiket lefűzöl otthon.

Próbálgattam melyik a jön be nekem jobban; a füzet.

2019. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót:)
2019. aug. 12. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden tárgyhoz volt egy mappám, amiben lapokra írtam a dolgokat (egyoldalasan, így amikor kellett, akkor az egészet egyben láthattam a nagy asztalomon, lapozás nélkül)


Könyv csak pár tárgyhoz kellett az egész képzés alatt, nagyon ritka. Általában saját prezentációból adják le az anyagot, amellé érdemes jegyzetelni. Illetve gyakorlati részeken kaptunk fénymásolatokat. Vagy pl angol szakmai idegennyelvnél megkaptuk a beszkennelt tankönyvet, és akkor óccóban kinyomtattattuk magunknak.

2019. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szaktól függ. Orvosin pl. nagyon kellenek a tankönyvek, és ha nincs szerencséd, és már elfogytak a könyvtárból, akkor félévente 100 ezer körül mozog az összes ára.


A mi szakunkon (vegyészmérnöki) viszont elég, amit leadnak órán, aki pedig okos és érdekli, jobban el akar mélyülni, az elolvashatja az ajánlott irodalmat (bár ebből nem sok van és elég régiek sajnos).

2019. aug. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!