Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csomagot szállítanának nekem,...

Csomagot szállítanának nekem, de a county mezőbe mit kell írni?

Figyelt kérdés

A countryba gondolom az országot, a citybe, h Budapest.

De a countyba? Ami ugye a megye...

Írjam be, hogy Pest megye?


KÖTELEZŐ kitölteni az összes mezőt!



2019. márc. 6. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Budapest külön "megye", oda is Budapestet írd be.
2019. márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben, amikor egy nemzetközi használatra szerkesztett kérdőív nem minden rovata értelmes az esetünkben és az üresen hagyást nem fogadja el, néhány szóközt szoktam beírni. Lehet, hogy úgy már elfogadja. Ha úgysem, akkor oda is Budapestet írj.

Néha State / Province is van ilyen kérdőíveken, ami egyáltalán nincs nálunk. Ott ugyanígy szoktam eljárni.

2019. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindig megyét írtam be oda, anno a tanáromat is megkérdeztem és Ő is ezt javasolta. Eddig sose volt belőle probléma, a kísérő papíron vagy csomagon is helyesen alkalmazták. Hidd el, nem hülyék, ha vmi nem tiszta nekik, akkor beírják Google Maps-ba, vagy rákeresnek, hogy mi az a "Baranya megye".

Mondjuk alapból a Street-hez is odaírom az irányító számot, de egy amcsi vagy angol is érteni fogja ezt, mivel náluk is van ilyesmi. Annyi, hogy add meg még biztonságból, hogy Budapest melyik kerületéről van szó és kész. Amazonon meg kínais oldalakon se volt még probléma.

2019. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!